Vernik Atması Erken Teşhis.

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın bagaj kapağında, toplu iğne başı kadar yerlerde ufak ufak vernik atması var. Henüz yayılmış değiller ama beklediğim zaman kanser gibi yayılacaklar.

Sadece bu kısımların olduğu bölgeye boya yaptırabiliyor muyum? Ya da sadece o bölgeyi zımparalatıp yeniden vernikletebilir miyim? Bölgeler küçük olduğu için boyada ton farkı olacak olsa da bunu önemsemiyorum. Önemli olan dayanması, vernik atmasını başlamadan bitirmek.

Aynı illete tavanı kurban verdik, bagaj kapağını da vermeyelim.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Küçük matkap veya dremel uçlarıyla içini kazıyıp sonra kürdan ile vernik dolgusu yapabilirsiniz. Yaklaşık 1-2 hafta sonra da polisaj yapılabilir.

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün bir boyacıya gidip söylediğiniz çözümü yapması için anlattım. çözüm olmayacağını söylediler ama baştan savmak için söylemiş olabilirler, bilemiyorum. kaplamacıyı adres gösterdiler, tavana yaptığım gibi, uyumlu olması için kaputa ve bagaj kapağına yaptırayım diye. ama böyle birşey düşünmüyorum tabi, oldu olacak arabanın tepesinde brandayla gezeyim.

ısrar edince oluru var dediler ama çok büyük bir alanı kazımaktan bahsettiler. Misal 3cm2lik alan için 15cm2lik alanı kazımaları gerekiyormuş.

bu tür ince işlere bakan, temiz çalışan önerebileceğiniz bir boyacı var mı?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
bugün bir boyacıya gidip söylediğiniz çözümü yapması için anlattım. çözüm olmayacağını söylediler ama baştan savmak için söylemiş olabilirler, bilemiyorum. kaplamacıyı adres gösterdiler, tavana yaptığım gibi, uyumlu olması için kaputa ve bagaj kapağına yaptırayım diye. ama böyle birşey düşünmüyorum tabi, oldu olacak arabanın tepesinde brandayla gezeyim.

ısrar edince oluru var dediler ama çok büyük bir alanı kazımaktan bahsettiler. Misal 3cm2lik alan için 15cm2lik alanı kazımaları gerekiyormuş.

bu tür ince işlere bakan, temiz çalışan önerebileceğiniz bir boyacı var mı?

kardeşim boyacıların hepsini dolaş mutlaka yapan biri çıkar çoğu az para geleceğinden uğraşmak istemez hatta dramel varsa kendinde yapabilirsin matkabı tavsiye etmem benim elim matkaba ve akülüye alışık olmasına rağmen işini bozabilir diye korkarım:)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Boyacı yapmaz zaten, Yıldız'da Berkay'ın yerine götürün, o halleder. Başka çözümleri de olabilir. Detaycılık işi sizin istediğiniz, boyacılık işi değil.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
http://www.dbydetailing.com/

bu sitesi, iletişim bilgileri orada olması lazım