Vize

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu dogru yere mi actim bilemiyorum..
Arkadaşlar vize zamanim gecmis vizeye gidecem..
Tavsiye ve onerileriniz..
Arac bagajinda wofer var.Arka cam altinda da hoparlör ler var arka camdan pek gorunmez arka taraf az bi bosluktan görünür onuda kararan ayna calissin diye birakmistim..
Onlari sokmem gerekio heralde..
Bide bu lpg boru izalasyon meselesi tam olarak ne ki??

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Son zamanlarda plaka konusuna çok önem veriyorlar. Standart olmayan, harf, rakam gruplarının üzerine denk gelen vida yerleri sorun yaratıyor.

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba dada koltukların arkasında kolon var ona bişey demezler. Ama bagajdakini sök nolur nolmaz. lambalarını kontrol et eğer biri patlaksa geçemiyorsun. LPG hortumlarının üzerindeki izalasyon borularını söktürüyorlar lpg ciye göster o halleder. ben 100 tL ye yaptırdım, filtreyi de değiştirdim.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba dada koltukların arkasında kolon var ona bişey demezler. Ama bagajdakini sök nolur nolmaz. lambalarını kontrol et eğer biri patlaksa geçemiyorsun. LPG hortumlarının üzerindeki izalasyon borularını söktürüyorlar lpg ciye göster o halleder. ben 100 tL ye yaptırdım, filtreyi de değiştirdim.

bu boru dediğiniz lpgnin bakır borusu üzerindeki plastik borumu hani şu koruma amaçlı takılan?
hatırladığım kadarıyla stepne yerinin altından itibaren motora kadar bu şekilde kaplı olması lazım şuan kendi aracım. bunun komple sökülmesimi gerekiyor?

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O bakır borunun üzerindeki pilastik boru değil, o boruda sıkıntı yok. O boruyla beraber elektrik kablolarının içinden geçtiği spiral boru var onu söküyorlar. Bence çok saçma bir uygulama. kablolar dağınık duruyor gaz borusu açıkta kalıyor. Adam benim motordaki kabloları söktü ortalığa dağıldı kablolar, iki günde zor topladım onları