watt bağlantısı konulmamış

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugun bır arkadaşımla gorustum kendısı eylülde sıfır astra j 1,6 115 bg busınes paket aldı bugun tesadüfen araçların altlarına yattık ve bende var ama onda yoktu bu sistemden bende de aynı araç var ama bendeki edıtıon paket ve hazıran ayında aldım acaba bu araca neden koymamışlar ve aracın yoldakı tutunma sorunu bunlarda nasıl etkıler bayıye sorduğumda yenı gelen edıtıon paketlerde olmayacağını dığer ust paketlerde konulacağını soylemışlerdı pekı bu busınes te neden yoktu

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: watt bağlantısı konulmamış

Vw gibi Opel de makyaj sonrası yürüyen aksamda da maliyet düşürme politikası izlemeye başladı malesef  019cryy

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende de var.ben editionum bende var business de yok.bende 17 inc businessde 16 inc.bu nasıl üst paket?

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimkide edition ve benimkinde var mayıs ayında aldım ama son gelen parti editionların hiçbirinde yok maalesef Geçen ay bayiye gittigimde dikkat etmiştim hatta fotoğraflamıstım satıs politikası bunlar hep daha fazla kar elde etmek için aynısını Vw'de yapıyor en alt donanım golf'lerde bağımsız süspansiyon kullanmayarak

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    40.7 KB · Görüntüleme: 268
  • image.jpg
    image.jpg
    38.9 KB · Görüntüleme: 268

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
bende de var.ben editionum bende var business de yok.bende 17 inc businessde 16 inc.bu nasıl üst paket?
sallıerım kardeşım senın yanlışın var busınesın jantlrıda 17 bugun kendı gozlerımle baktım sen nerde gordun o 16 jantları eğer oyle olursa araçta hız dengesızlıklerı oluşur bunu bılmen lazım

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Vw gibi Opel de makyaj sonrası yürüyen aksamda da maliyet düşürme politikası izlemeye başladı malesef  019cryy
pekı tolga acaba aracın virajlara gırışınde bı sorun yaşarmı arkadaşım

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fables link' Alıntı:
Benimkide edition ve benimkinde var mayıs ayında aldım ama son gelen parti editionların hiçbirinde yok maalesef Geçen ay bayiye gittigimde dikkat etmiştim hatta fotoğraflamıstım satıs politikası bunlar hep daha fazla kar elde etmek için aynısını Vw'de yapıyor en alt donanım golf'lerde bağımsız süspansiyon kullanmayarak
sen edıtıonu cekmışın arkadaşımın ıse busınes paketı galıba onlarada koymamışlar hıç olmazsa onların araçları bızımkılerden daha hafıf olur angelll

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yol tutuşunda aman aman etki etceğini sanmam %10-%15 gibi bişey farkeder tahminen.ayrıca cruze ile astra aynı yürüyen aksamı kullanıyorlar tek fark cruz'larda watts bağlantısı yok yani yeni editionların hepsi yürüyen olarak cruze ile aynı oldu 

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
pekı tolga acaba aracın virajlara gırışınde bı sorun yaşarmı arkadaşım

Hayır;

Sistem zaten rijit yapısı, geniş ölçüleri ve ustalıkla ayarlanmış geometrisi ile çok iyi ancak araçtan ne beklenildiği de önemli; sürekli ani direksiyon hareketleri yapılır virajlara sert girilirse Watt's a göre limitleri biraz daha erken dolacaktır ancak normal kullanımda güvenliği tehlikeye atmaz.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nanisa link' Alıntı:
sallıerım kardeşım senın yanlışın var busınesın jantlrıda 17 bugun kendı gozlerımle baktım sen nerde gordun o 16 jantları eğer oyle olursa araçta hız dengesızlıklerı oluşur bunu bılmen lazım
hayır abi ben de geçen gün servisteydim ve gözlerimle gördüm business paket araçlara 16 inç lastik geliyor.yakında editionun da lastikleri 16 olacak dedi bana opel.bak opel de artık sitesine koydu business paketin jantları 16 inc:

http://www.opel.com.tr/opel-serisi/satis-alani/arabalar/astra-4-door/konfig%C3%BCrat%C3%B6r.html#trim