Würth enjektör temizleyici

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
S.aleykum arkadaşlar hayırli aksamlar würth enjektor temizleyici kullanan varmi aranızda kullandysanız faydaları nelerdir acaba ya da zararı olur mu bu durumun aracm astra j 1.6 ctdi 150.00'de

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 2-3 hafta önce yakıt dolumundan önce depoya koyduktan sonra fulledim. Çok hafif bir titreme vardı, anında kesildi. Aracı yaklaşık 50-60 km civarında 3000 devir civarında kullandım, depoyu 3 gün önce bitirdikten sonra shell v-power ile doldurdum. Aracım şu an o kadar rahatladıki anlatamam sesi bile değişti... Kısacası yılda birkez bu katkı ile kullanmayı planlıyorum.

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, 2-3 hafta önce yakıt dolumundan önce depoya koyduktan sonra fulledim. Çok hafif bir titreme vardı, anında kesildi. Aracı yaklaşık 50-60 km civarında 3000 devir civarında kullandım, depoyu 3 gün önce bitirdikten sonra shell v-power ile doldurdum. Aracım şu an o kadar rahatladıki anlatamam sesi bile değişti... Kısacası yılda birkez bu katkı ile kullanmayı planlıyorum.
Hicbir şekilde zararı yok dimi kac zamandr aklımda forumda soraym fikir alısverisi oolsun hem kafamda rahat bi sekilde kullanms olurm

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
İnternet aleminde ki genel yorumlara bakılırsa memnun olan kadar olmayanda var, genel kanı memnuniyet fazla, ancak bu tarz temizleyiciler için bir diğer uyarıysa eğer aracınızda çok fazla kurum varsa yakıt sistemindeki kurum veya birikintileri enjektöre gönderip tıkanmaya sebep olabilir diyenler var. Açıkcası risk size kalmış bir durumda, ben kullandım memnun kaldım. 900 km civarında bir yol yaptım problem görünmüyor.

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sağolum hocam bayramda nasipse memlekete gitcem uzun yolda kullanrrm bakalm bahtımiza ne cıkarsa artk

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Ben bunu ara ara kullanıp daha sonra diesel cure olan ürünüde kulanıyorum. Diesel cure kamyonlar düşünülerek yapıldığı için çok az koymak yeterli oluyor.

Fakat 150 bin km boyunca hiç kullanılmayıp ilk defa kullanacaksanız pek bir fayda göremeyebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben bunu ara ara kullanıp daha sonra diesel cure olan ürünüde kulanıyorum. Diesel cure kamyonlar düşünülerek yapıldığı için çok az koymak yeterli oluyor.

Fakat 150 bin km boyunca hiç kullanılmayıp ilk defa kullanacaksanız pek bir fayda göremeyebilirsiniz
Tamda kafami karıştıran kısmı 150.000de kullanıyo olmak🙄

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu ürünün olayı şudur;Eğerki aracınızı sıfır veya düşük km de aldıysanız(0-50 km gibi)bu ürünü düzenli bir şekilde kullanırsanız faydasını görürsünüz...Ama yüksek km de aldıysanız ve daha önceki sahibi bu ürünlerden kullanmadıysa yararını değil zararını görürsünüz...''Şahsi Fikrim'' bunun gibi ürünleri kullanmaktansa otobana çıkın yarım saat bir saat yüksek devirlerde kullanın enjektörler bu kurumları yakıp parçalayacak bu üründen daha fazla yararı olacaktır...

Son düzenleme:

Serkann61

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tamda kafami karıştıran kısmı 150.000de kullanıyo olmak
Bu ürünün olayı şudur;Eğerki aracınızı sıfır veya düşük km de aldıysanız(0-50 km gibi)bu ürünü düzenli bir şekilde kullanırsanız faydasını görürsünüz...Ama yüksek km de aldıysanız ve daha önceki sahibi bu ürünlerden kullanmadıysa yararını değil zararını görürsünüz...''Şahsi Fikrim'' bunun gibi ürünleri kullanmaktansa otobana çıkın yarım saat bir saat yüksek devirlerde kullanın enjektörler bu kurumları yakıp parçalayacak bu üründen daha fazla yararı olacaktır...
Eyw hocam bu daha mantıkli durduk yere başımıza iş acmayalım tirgeri değiştircem bide bunla ugrasmim

• Beğen
Tepkiler: Cemil

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kendinden temzileyicili yakıt kullnıyorsanız örneğin shell v power veya bp ultimate o zaman ekstra başka katkıya gerek yok.