Würth Kampanyası Yorum ??

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saç kurutma makinesi kullanmadım sabunlu suyle çıkarıyorum. arka cam sonunda bitti 8 saatimi aldı arka cam. sol taraftaki camları da söktüm sağ taraf kaldı onu da sabah sökmeye başlayacam. lekeler kaldı camda cam sil ile gider sanırım lekeler iyice sildikte sonra.

kirosgs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gittim görüştüm. Abi kampanyalı ürünü pek tavsiye etmeyiz dediler. Solma yapıyormuş. O kadar sağlam bir ürün değilmiş. Onun yerine daha kaliteli bir marka önerdiler fakat ismi aklıma gelmiyor. O marka içinde 150tl den açtıkları kapıyı 100tlde kapadılar. Pek inandırıcı gelmedi açıkcası. Hiç güven vermeyen bir görüşme oldu

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahçelievlerde yapan bir yer var elgard marka yapıyor 5 yıl garantili 90 tl belki ona da yaptırabilirim. kararsız kaldım

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayseridede bir yer var filmextreme sadece tek arka camı 50 ytl ye çekiyorlar bana çok geldi ama çektirttim mecburen en iyi yer orası diye daha filmi çekerken yırtık oluştu sonrada diyor camınızda kaynak tozu var hiç memnun kalmadım, bu 78 ytl ye çektireceğiniz filmlerde 1 seneden solacaksa hiç bulaşmayın...