x6 tamponu güm

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yaz adamın biri sitenin otoparkında yanaşırken yanda duran m6 ya sürttü araba da ufacık bir çizik görmek bile zor.. ne oldu ne bitti anlamadan 3-4 kişi adama daldılar..

cok sacma bısey bu gercekten sonucta ısteyerek nıye vursun kı adam kaza bu kımse carpmasın ıstıyosa alsın evının odasına koysun cekıcı ustunde kkullansın aracını o zaman kaza bu yanı adamın bırı ferrarı ye vurmustu sahın marka aracı ıle gazetelere haber oldu ee nolcak kasko var sıgorta var yanı....
adamın bırı sarhos bıgun gledıduran aracıma gerı gerı yanasırken carptı ındı adam (bu fenerbahcenın sampıyon oldugunu sanıp sevınıpte olamadıgı gun aksam) neyse ındı kafa guzel admaın yoldan bı arkdsı gecıyomus durdu hatta abı dedım ver numaranı verdı dedım bn senı yarın ararım senn kafa guzel:) aradım adamı ertesı gunu bı ton ozur dıledı yaptırdı arabayı ne yanı bızde orda adamamı dalsaydık kı sarhos yanı gerek yok boyle sacma seylere...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bi aralar tempra vardı tali yoldan bi astra f çıktı arka kapıdan girdi benim kapı resmen içeri girdi araba haşat oldu abartmıyorum astranın sadece tamponu çizildi oda ben hareket halinde olduğumdan sürttüğüm için yoksa sıfır hata vardı astra da.tempranın komple kapı değişti.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atıyorum kaskon yok karsı tarafın hasarı 30000 TL senin trafik sigortan 20000 tl ye kadar ödüyor kalan 10000 TL yi senden söke söke alıyorlar kaskon olsa trafik sigortasının karşıladığı miktardan fazxlasını karşı araç için o ödüyor mu araştırmak lazım sigortalara fazla da güvenip işi genişe bağlamamak lazım

Kesınlıkle katılıyorum , en son benım davamda oldugu gıbı , kasko servıslere para verıcek dıye bırsey yok pek o kadar güvenmeyin :(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
x6'ya astranın tampondan ziyade saclar değmiş olmasın? yüksek değil mi onun tamponlar??

opel sağlam ama ben magirus'a vurdum baya yaralandı benim emektar, magirusta ufak bi eğikden başka bişey yoktu :rolleyes:

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bızım Kapıdakı Park Halındekı Astraya Otomatık Vıteslı Toyota'yı Sen Gıt N Konumunda Bırak El Frenını'De Çekme Araba 100 metre yokuştan aşağıya İnsin Bızımkıne Tam Arkadan Çaksın. Geldıler Evin Ziline Bastılar Indık Aşağıya Tum Mahalle Toplanmıs Iste Baktık Toyotanın On Konsolu Gordum Once Baya Dağılmış Logo Far , Panjur Felan Kırılmış Aha Dedım Bızım Astra Pert Dondum Baktımkı Sadece Sağ Tırnaklar Atmıs O Kadar Servıse Goturdugumuzde Degıstırmedıler Tamponu Guzelce Tamır Edıp Tırnakları Oturttular Yalnız Faturada Dıkkatımı Çeken Parçalar Sayesınde Sağlam Oldugunu Kanıtlamıs Astra Arka Tampon Darbe Emıcı , Arka Tampon Bılmem Ne Demırı Gıbı Pahalı Parçaları var Sanırsam Onların Kattığı Bır Sağlamlık Bu

blucerchiati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
x6'ya astranın tampondan ziyade saclar değmiş olmasın? yüksek değil mi onun tamponlar??

plakanın solundan başlayın böyle köşeye dogru gidin öyle girdiydim :D benim arabada çizik falan olmadığı için neresinin tam vurduğunu bilmemekteyim hala :D x6 nın arka solun altına dogru gümledi :D

Hiç foto yok mu x6yla hatıra:)

tabi bide fotoğraf çektireydim güzel yaptım dercesine sonra karı koca beni nereye kadar kovalarlardı bilemem :D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok sacma bısey bu gercekten sonucta ısteyerek nıye vursun kı adam kaza bu kımse carpmasın ıstıyosa alsın evının odasına koysun cekıcı ustunde kkullansın aracını o zaman kaza bu yanı adamın bırı ferrarı ye vurmustu sahın marka aracı ıle gazetelere haber oldu ee nolcak kasko var sıgorta var yanı....
adamın bırı sarhos bıgun gledıduran aracıma gerı gerı yanasırken carptı ındı adam (bu fenerbahcenın sampıyon oldugunu sanıp sevınıpte olamadıgı gun aksam) neyse ındı kafa guzel admaın yoldan bı arkdsı gecıyomus durdu hatta abı dedım ver numaranı verdı dedım bn senı yarın ararım senn kafa guzel:) aradım adamı ertesı gunu bı ton ozur dıledı yaptırdı arabayı ne yanı bızde orda adamamı dalsaydık kı sarhos yanı gerek yok boyle sacma seylere...

valla kusura bakma da benim m6 mın yanına yanaşırken bırak bılerek vurmamayı, bilerek parketmesin mumkunse. ben m6 ım olsa yanına bıle park ettirmezdim. mazallah kapıyı aşarken vurur kapı da ezik olur falan.. ben arabama adamın oturduğu ev kadar para dökeceğim, milli serveti zevki heba edeceğim, sonra adam gelecek benim zevkime mıçacak.. olmaz.

Ha bu arada bir not: zaten bu yuzden M6 mız olmuyor.

Son düzenleme:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bızım Kapıdakı Park Halındekı Astraya Otomatık Vıteslı Toyota'yı Sen Gıt N Konumunda Bırak El Frenını'De Çekme Araba 100 metre yokuştan aşağıya İnsin Bızımkıne Tam Arkadan Çaksın. Geldıler Evin Ziline Bastılar Indık Aşağıya Tum Mahalle Toplanmıs Iste Baktık Toyotanın On Konsolu Gordum Once Baya Dağılmış Logo Far , Panjur Felan Kırılmış Aha Dedım Bızım Astra Pert Dondum Baktımkı Sadece Sağ Tırnaklar Atmıs O Kadar Servıse Goturdugumuzde Degıstırmedıler Tamponu Guzelce Tamır Edıp Tırnakları Oturttular Yalnız Faturada Dıkkatımı Çeken Parçalar Sayesınde Sağlam Oldugunu Kanıtlamıs Astra Arka Tampon Darbe Emıcı , Arka Tampon Bılmem Ne Demırı Gıbı Pahalı Parçaları var Sanırsam Onların Kattığı Bır Sağlamlık Bu

onları haybeye değişiyolar. maksat para dönsün :)