xenon farr.yardım lütfen.

astrag35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenonn

arkadaşlar merhaba xenon için bende çok uğraştım bu konu biraz hezimetli ilk olarak kısa farlar dan başladım ilk zamanlar sorunsuz du çünkü benimkileri takan yer ampulleri silikon vasıtasıyla çanağa sabitledi arıza halinde değiştirmek mesele idi ki bu başıma da geldi gelin arabası yaptığım bir arkadaşımın düğün gecesi ampul yandı bütün gece zehir oldu bu yüzden arabanın orjinal far çanağına xenon taktırırken sökülüp takılabilen aparatı olmasına dikkat edin. ben kendi icadım olan orjinal h7 ampülün kendi aparatının içini oyarak çerçevesini kullanıyorum ve istediğim zaman söküp takabiliyorum. Sis lerdede xenon uyguladım şahane geceniz gündüz oluyor fakat karşıdan gelen yada önünüz de seyir halinde olan sürücüler bildiği tüm hakaretleri yolluyorlar :) bu yüzden mercekli angle uygulamak şart vizeden ben sorunsuz geçtim ama trafik te bir gün muhakkak cezai işleme tabi tutulacağım bundan şüphem yok

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
git cancana 125e taktır ben taktıralı 1,5 sene oldu nzar değmesin

cooleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benden sana çoooooooook ilginç bi tavsiye babamin oğluna yaptiğimin iyiliğin aynisi sabah radyo virginde bi program var ahada teli 285 93 93 ankara yayini zaten program 9 -10 arasi yanliş hatirlamiyosam yayin....ben dün aradim yol durumunu anlatiyosun gittiğin güzargaztaki hepsi o hediye olarak ta xenon farda vardi :))

greenstone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar.