Xenon

Vectra ES

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavsiyeler için teşekkürler ben osram halojenleri araştırayım biraz

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavsiyeler için teşekkürler ben osram halojenleri araştırayım biraz
Halojen ampulden tam olarak beklentinizi yazarsanız bir fikir de ben verebilirim.Mesela beyaz mı yansın,yoksa sarı yansın ama normal ampule göre daha fazla ışık versin gibi.Ben de Philips Crystal Vision halojen ampul kullanıyorum şu an.Sisler de ise Photon var.Zamanında çok araştırmıştım. :)

Vectra ES

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halojen ampulden tam olarak beklentinizi yazarsanız bir fikir de ben verebilirim.Mesela beyaz mı yansın,yoksa sarı yansın ama normal ampule göre daha fazla ışık versin gibi.Ben de Philips Crystal Vision halojen ampul kullanıyorum şu an.Sisler de ise Photon var.Zamanında çok araştırmıştım. :)
Hocam benim istediğim tamamen aracım için görüntü olması aracımı çok kullanmıyorum uzun yol yapmıyorum yine 200 liralık xenondan iyi görüş mesafesi ve aydınlatma bekliyorum ama varsa 6000 K ayarında beyaz işik verebilecek halojen lamba tabikide onu alırım kafa biraz osram yattı gibi 5000 K varmıs onu araştırıyorum.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Işık far ampül ile ne görüntüsü oluyor ? Bende bunu anlamıyorum . Az önce önümde Renault Symbol ile gidiyor adam gitmiş arka sisleri açmış birde onları 2 yapmış , yahu o arabaya 10 sis yaksan , hep xenon taksan ne olur .Symbol e sis yaksan ne olur (ki bana göre diğer araçlarda da fark yok) bol bol küfür yersin başka bir şey olmaz .

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sentinel aldım 8000K 200 tl ye, tavsiye için teşekkürler

Halojen ampul derken sanırım dayanamayıp xenon almışsınız.Hayırlı olsun.Karşıdakine rahatsızlık vermesin yeterli.Görüntüsü de eminim 5000 Kelvin halojenden güzeldir.Yağmur yağarken biraz problem olabilir ama zaten fazla uzun yol yapmıyorum demiştiniz.Güle güle kullanın.
Ben de 5000 Kelvin Philips ya da Osram tavsiye edebilirdim ancak.Kendim Philipsin 4300 Kelvin olanını kullanıyorum.Renk tonu da fena değil ve görüş olarak performans kaybı yaşamadım.