Yakıt ile kullanılan enjektör ve motor temizleyiciler.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Forumda aradım fakat bulamadım,uzun zamandır aracın arkasından hareket halindeyken seyretmediğimden farketmemişim bugün babam giderken baktımda sürekli olmamakla beraber, yüksek devirlerde belli belirsiz siyah duman attı. En son 90000 kmde serviste carbon clean yapılmıştı. Şuan 138200 kmde bu süre zarfında birçok petrolden yakıt alındı,acaba bu depoya katılan enjektör v.s temizliği yaptığı iddia edilen ürünler işe yararmı? Kullanan ve faydasını gören varmı? Yoksa mecbur gidip servise carbon clean için 80-100 lira bayılayımmı. Aracım 2009 model combo 1.3 dizel. İlk sahibiyiz bakımı ve genel kontrolü 5 yıldır düzenli olarak servisin ön gördüğü her yıl yada 15000 kmde yetkili serviste yapılıyor. Bu konuda siz değerli arkadaşların tecrübe ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Konuyu yanlış yere açtıysam affola telefondan zor oluyorda konu açmak:rolleyes:
GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Benzinli araç için geçen sene ben kullandım.wurth marka. 45lt benzin bir kutu şeklinde ölçüsü vardı. Enjektör ve kurum temizliği için yazıyordu. Sonuçtan memnunum. Boğaz kelebeğin 6 7 ayda bir temizlerdim önceden. Ürünü kullanali 1seneye yakın oldu haftasonu baktım, tertemiz. Tabi dizel için ne olur bilemem

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Etkisi ne kadar sürdü acaba. Kart dönsünde bende besleyeyim bi evladı:rolleyes:

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yarım litre 10 numara yağ koy depoya pompayı enjektörü tertemiz yapar

osmant85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 numara yağ gerçekten işe yarar mı

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 numara yağ gerçekten işe yarar mı

o riske girmeye değmez... piyasadaki 10 numara yağlar ağır metal artığı içerir... dizel enjektörü yüksek basınçla ve çok ufak deliklerden oluşur...20-25 liralık katkılar en ekonomik çözümdür.... würth faydalıdır... yalnız yüksek devirle kullanılmalı