yamurlu hava motorlu dikkatsiz araç sürücüsü daha ne olsun

• Konuyu başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ufff ufffa arkadaşlar beniii hatırlıcaksınız meşhur aracı belalı olan geçen yazdıklarımı biliyosunuz arabayı alalı 4-5 ay oldu başına gelenleri yazmıştım bu sefer bir yenisini yazıyorummm :( bu gün 2gidiş 2 geliş koca yolda ben sol şeritte giderken az önümde sağ şeritte bir motor gidiyodu hava okadar yağmurluki göz gözü görmüyor birden bire noldu derken motorun biraz önunde park halinde bir ford focus var ve adam okadar dikkatsizki şak diye kapıyı aç sen... motorlukapıya çarpıp takla atmasıyla beraber önüme düşmesi bir oldu bide ben ona şarptımki nasıl hemde :( motor arabanın altına birdi ve hop benim araç üstüne çıktı yandaki bariyer olmasa bende takla atıyodum tabi ben o anda şok geçirdim motorlu öldü fln dedi ama allahtabn adama bişe olmamış forda çarptıktan sonra düşmüş fordun kapısıda uçtu benim yan cama fln girdi yani anlıcanız rezil bi gündüü allah kimsenin başına vermesin lütfen yağmurlu havalarda dikkat ediniz arkadaşlar allah herkesi kazadan beladan korusun :( :(

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çok geçmiş olsun büyük kaza atlatmışsın arabada çok büyük bi hasar warmı

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun:(

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
walla bu şans değiş şanssızlık aracım da hasar var ön tampon komple kırıldı karter koruma kırıldı yancam kırıldı sol sis ve far kırıldı bide benim arabada darbe emici sistem varmış o zarar görmüş seğişmesi gerekiyomuş sadece o sistem 6-7 milyarmış :( vs vs ...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi altında problem warmı aracın onlara çok iyi bakılsın

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
aracın altı tamamen koruma kaplıydı ztn :) bu türkiye yollarıı malum valla verdiğim paraya değdi dorusu

ozzann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçimiş olsun ne şans var sende bi kurşun felan döktür.

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
çok geçimiş olsun ne şans var sende bi kurşun felan döktür.

saol valla ben bu gidişle çıldıracam be o kurşunu direk beyime sıkıcam :D ben şanstan şansata benden kurtulacak...