yan sinyal

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: yan sinyal

Güle güle kullanın. greatt Ben ilan resmindekini çok beğendim. Gerçekte de gözle görülür bir fark var ama şimdilik bu parayı hak etmiyor gibi geldi bana. Belki ileride görüşüm değişir ve ben de satın alırım. Ama ilan resmindeki gibi olsa şu anda verecektim siparişi.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cihan link' Alıntı:
Araca yakışmış güle güle kullanın, bütünlük sağlamış.Sinyallere siyah folyoda çekilebilir aslında.5 tl tutar yada tutmaz.
folyo da aklıma geldi ama sonradan kalkar mı acaba diye düşündüm.

xylent link' Alıntı:
Güle güle kullanın. greatt Ben ilan resmindekini çok beğendim. Gerçekte de gözle görülür bir fark var ama şimdilik bu parayı hak etmiyor gibi geldi bana. Belki ileride görüşüm değişir ve ben de satın alırım. Ama ilan resmindeki gibi olsa şu anda verecektim siparişi.
paylaşımın amacı bu seni yanlış alışverişten kurtardım :) ama ben gene de pişman olmadım karartılmış farlar gibi oldu :)

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güle güle kullan halil abi. araç ta siyah olunca kendini tam gösterememiş gibi geldi bana

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
paylaşımın amacı bu seni yanlış alışverişten kurtardım :) ama ben gene de pişman olmadım karartılmış farlar gibi oldu :)

Gerçekten de öyle oldu. Aslında yanlış alışveriş demeyelim, zaten pişman olmanız için de bir sebep yok. Ben sadece "acaba daha siyahını bulabilir miyim" tereddütünde kalıp şimdilik sipariş vermemeyi tercih ettim. Daha koyusunu bulamazsam, bunlardan sipariş etmeyi düşünüyorum. Bu konudan sayenizde haberdar oldum, o yüzden de teşekkür ederim. :)

frostmanhkn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

k.bakma gorusum bu benım bende modıfıye hastalgı var ama yan sınyal ekstra gereksız ve yıne gereksız belkı dedım ama sıyah araca sıyah bıde hıc fark etmemıs gıbı emınım orjınal o cıksaydı su ankıde ebayda olsaydı bır dakka durmaz alırdım :D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

otomobil işi zevk meselesi, ben aldım taktım beğendim. forumun gereğini yaptım paylaştım. ola ki başka birinin hoşuna gider alır, yada almak isteyen biri vardır görür beğenmez almaz. forum bu yüzden var.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sinyaller güzel durmuş eminim açık renk araçlarda daha da güzel duracaktır. Heleki beyazlarda...

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orjinal sinyaller stop boyası ile koyulaştırılırsa (motip ile mesela) aynı hatta -istenilen tona göre- daha iyi sonuca ulaşılabilir ama uğraşamam diyen için bu ürün harika bir seçenek....

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Sinyaller güzel durmuş eminim açık renk araçlarda daha da güzel duracaktır. Heleki beyazlarda...
ve kırmızıda..

REC link' Alıntı:
orjinal sinyaller stop boyası ile koyulaştırılırsa (motip ile mesela) aynı hatta -istenilen tona göre- daha iyi sonuca ulaşılabilir ama uğraşamam diyen için bu ürün harika bir seçenek....
aslında sökmesi çok kolay boyamak da kolaysa yapılabilir.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
ve kırmızıda..
aslında sökmesi çok kolay boyamak da kolaysa yapılabilir.

Boyamak daha kolay, tek dikkat edilmesi gereken boyayı uzaktan püskürtüp akmasını engellemek...

Atmaması için keçelemek de gerekebilir, en kötü ihtimal bir çift yeni sinyal alınır, stop değil ki altı üstü sinyal... Bence denenebilir...