Yarabbi Sen Bizi Böyle Adamlardan Koru

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Meslegi kaporta yada motorcu vesaire olupta elektirikcilige soyunup tuzlu paralar ile genleşen bir tamircilik türedi.Bu Elektroniktede böyle oldu Notebook pc dünyasını bu yüzden bıraktım.

Bu tarz işlemlerde kesinlikle iyisini aramak önemli.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Ali Kemal kardeşim saygıyla anıyorum

14141

Ekli dosyalar

• 30102008213.jpg
    30102008213.jpg
    89.7 KB · Görüntüleme: 35

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hay maşallah ustam lodoslama dalmış arca :D

attachment.php

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim başımdan da çok ilginç olaylar geçti. bir keresinde aracımın sağ ön kapı tutamağı ya da elcik diyelim, kırılmıştı. ismi önemli değil bir yetkili servise uğradım. servis danışmanına bu elcikten bi adet almak istediğimi söyledim. danışman arkadaş bu elciğin tek olarak satılmadığını komple kapı iç döşemesini almam gerektiğini söyledi. fiyatını sordum 1000 tl civarında dedi. ben fiyatı duyunca afalladım ve kalsın dedim mecburen. daha sonra tanıdık bir yedek parçacı arkadaşa sordum. elinde bu elcikten olduğunu söyledi. fiyatı da 25 tl idi ve kendisi bizzat taktı. o tarihten beridir o yetkili servise hiç gitmedim. başka bir yetkili servise gitmeye başladım.
geçenlerde de kış lastiklerini taktırmak için bir rot balansçıya gittim. kendisi çok da iyi ustadır. fakat bize çırak düştü. çırak aracı kaldırırken takozu, sağ taraftaki plastik marşipiyenin altına koyunca marşipiye sağ önden esnedi ve kaptırması kırıldı ve ara bayağı açıldı. üstüne 40 tl de balans ücreti vererek oradan ayrıldım.

elcik tek satılmıyor komple kapıyı almanız gerekiyor hatta kapı da tek satılmıyor arabayı değiştirmeniz gerekiyor dermiş :D

konyahooligans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçek Ustalarla karşılaşmak ümidi ile abi :)

konyahooligans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Böyle bi olayda benim başıma gelmişti abi bir seferinde aracın tek sigortalık arızası için benzin şamandırasını değiştirmişti ustanın biri (usta değil kasaptı resmen) O parayı o kişiye kesinlikle helal etmiyorum

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Hay maşallah ustam lodoslama dalmış arca :D

nadir abi lodoslama değil bodoslama olacak... "lodos" güneybatıdan esen rüzgarın adı :D

kızmazsın umarım :D