yardım lütfen

tolga3535

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 2001 model 2.0t cupe kullanmaktayım. aracı 10 gün önce aldım. tanıdığımdan araç 3 yıldır kullanılmıyordu. ikinci aracıydı. sorum şu: su haznesinin içinde tahin şeklinde yağ var. fakat mtr yağında su yok..eksozdan beyaz dumanda atmıyor.araba rahat çalışıyor.gidişinde sorun yok. iki usta yağ sogutucun arızalı suya yağ karıştırıyor dedi. yağ soğutucu 1315 tl .korkum şu bu parçayı aldım taktım sorun conta çıkarsa maddi anlamda zor olucak...sizce conta mıdır yağ sogutucumu..saygılae

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu tür işlerde bir kaç yerden fikir almakta fayda vardır. Gittiğin usta illa o parça arızalı diyorsa garanti iste, mesela parçanın parasını o ödesin, sorun ortadan kalkarsa sen de ona ödeme yaparsın ;)

tolga3535

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorun yağ soğutucudaymış.1312tl..alındı takıldı.guzel bir temizlik yapıldı.şuanda hiçbir sorun yok. suda yağ diye bir şey kalmadı.bu bilgiyi paylaşmak istedim...

eakin65

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorun yağ soğutucudaymış.1312tl..alındı takıldı.guzel bir temizlik yapıldı.şuanda hiçbir sorun yok. suda yağ diye bir şey kalmadı.bu bilgiyi paylaşmak istedim...

Hocam acele etmeyip 1-2 yere fiyat sorsaydın keşke. 1 ay önce yan sanayi işçilik dahil 300 tl değiştirdim.
neyse geçmiş olsun.

tolga3535

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
heryere sordum.parça türkiyede yoktu.2.0t turbo araç. bulamadım hiç bir yerde .25.30cm uzunluğunda dışı plastik içi metal.5 tane bağlantısı var. hatta almanyada tanıdık vardı ordanda sordurdum orda buradan pahalı çıktı..550 euro..