Yardim lÜtfen

samet58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar;

2009 astra h gösterge üzerinde bugun itibariyle sol taraftaki araba üzerinde anahtar simgeli arıza lambası yandı.
gaz fren yardımıyla öğrenmiş oldugum ECN 059761 - 218217 kodları karşıma çıkmaktadır bu kodların ne tür arızalar oldugunu öğrenmek istiyorum ilgi ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar;

2009 astra h gösterge üzerinde bugun itibariyle sol taraftaki araba üzerinde anahtar simgeli arıza lambası yandı.
gaz fren yardımıyla öğrenmiş oldugum ECN 059761 - 218217 kodları karşıma çıkmaktadır bu kodların ne tür arızalar oldugunu öğrenmek istiyorum ilgi ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

aracın hararet durumu nasıl ?

samet58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza lambası

hararetle alakalı bir durum yok su eksiltme de yok

moarrriankato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkez bildiği kadar yardımcı olmaya çalışıyor.

Bende başka bir yerden alıntı yapıyorum.

Şu sitede aynı hatayı sormuşlar (Polonya):

http://astraklubpolska.pl/viewtopic.php?t=801418&start=20

Google Translate ile çevirince şöyle oluyor:
Soru:
Merhaba, ben hataları var ve ECN ECN 218 217 059761 trafik ışıklarında duran ve 60 ° hızı arttıkça azalır motor 73 ° arasında. C maksimum beni ısıtır. C. Z18XER termostat değiştirmeniz gerekiyor mu, sadece kartuşu değiştirmeniz mümkündür ? Ben bir sensör değiştirilmesi gerektiğini sanıyorum? Ben senin yardım için minnettar olacaktır.

Cevap:

Bu motorda termostatı değiştirmeniz gerekiyor. Yeni Opel termostat 500 zł mal olacak. Buna ek olarak, dikkat 68 zł (63 38 479) yetkili servis istasyonu mevcuttur mühür belirtmekte yarar var. alternatifi 350 zł veya uyarıcı için Chevrolet Cruze 1.8 ile bir termostat olduğunu. Katalog No 55578419/96984104 ve mühür (iç) bir metal (iyi) 'dir - farklar aksi zamonotwany sensörü (nieprzeszkadza 90 derece) bulunmaktadır. Bu termostatlar GM'in Kore şube tarafından üretilmektedir. Ben geçen hafta dönüştürülmüş Bu konu. Cruz ile Termostat Opel otomobil motorları Z16XEP, Z16XER, Z18XER, A16XER, A18XER ile (Zafira, Astra, Vectra) yüklü ve Fiat, Alfachem ve tabii Chevroletach birleştirir hangi aynıdır.

Bilmem ne kadar yardımcı olur ama sebep olarak termostat demişler.