yardım lütfen

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar buğün 2000 model cdx aracımı evin önünden alıp kargoya gittim arkama araç geldi biraz boşta bıraktım olmadı hemen kontaga bastım fakat sankı akü bitik gibi işiklar gitti.bekledim biraz tekrar actım kontagı abs lambasına baktım sönük yanıyor.bastım almadı.daha sonra tekrar actım ve bekledim işiklar geldi.yani abs tc ve digerleri.bastım aldı.ama bu seferde aracın teybinde SAFEE yazıyor radyo calmıyor teyp acılıyor ama düğmeler işlem görmüyor ne yapmalıyım.safe güvenli demek ama bilmiyorum:(

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acil yardım

:(arkadaşlar buğün 2000 model cdx aracımı evin önünden alıp kargoya gittim arkama araç geldi biraz boşta bıraktım olmadı hemen kontaga bastım fakat sankı akü bitik gibi işiklar gitti.bekledim biraz tekrar actım kontagı abs lambasına baktım sönük yanıyor.bastım almadı.daha sonra tekrar actım ve bekledim işiklar geldi.yani abs tc ve digerleri.bastım aldı.ama bu seferde aracın teybinde SAFEE yazıyor radyo calmıyor teyp acılıyor ama düğmeler işlem görmüyor ne yapmalıyım.safe güvenli demek ama bilmiyorum:(

raman77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akü kutup başlıklarını kontrol edin derim.

geçen benimde başıma geldi akü bitmiş .165 tl mutlu akü aldım 72 amper

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AKÜNÜN garantisi bitmedi daha

karacakayali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın elektirği kesildiği için teypiniz kendisini kilitlemiş. teyp code yani şifreyi biliyorsanız girmeniz gerek.

hrn01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım akünüz bitmiş,araç da sonra tekrar çalışınca radyo güvenlik kodunu isemiş.Durum bundan ibaret.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Akünün yeni olması şarjının çabuk bitmeyeceği anlamına gelmez. Sapasağlam aküsü olan aracı uzun süre kullanmazsanız aküsü boşalır veya şarj dinamosu arızalı ya da elektrik kaçağı olan bir aracın da aküsü çabuk boşalır.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aynı konudan bit tane daha var.