Yardımcı olurmusunuz

ErencanÇC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba araç corsa c 2001 otomatik benzin
Aracda sabahları çok kötü bi titreme ve gaz yememe duyurumu var çekişten düşük biraz buji bobin bu ay deiştirdim
Arac corsa ama zannedersin porşhe gibi yakıt yakıyor önceden böyle değildi
Aracım kayış kopardı pistonlar zarar görmüş eğilmişti ustanın sölemesi 2 bucuk sene evvelki olay Arac o günden bugüne kadar böle göstermediğim usta yer kalmadı yaklaşık bi benim aracıma ben şahsi 30 bin tl harcamışımdır aracımın değeri 20 bin tl civarı ustalar alıp radardan cezamı yemedi aracı 7 eminemiektirmedi başıma öle olaylar geldiki bana hep insan kılığjna girmiş yarasa tamirciler denk geldi herneyse
Benim şuanki konumum aracda
Aracım çok aşırı ısınıyor hararet 93 94 lerde geziyor bazende motor sıcakken 80 de kalıyor
Ama en önemlisi sabahları çalıştırdığımda çuf çuf çuf sanki tren sürüyorum öle bi ses titriyor aşırı yakıtı zaten çok yakıyor sölemiştim bugün forumlarda gezerken sente ayarıyla ilgili şeyler okudum ve anlatılab şeyler birebit benim aracın durumunu gösteriyor ama sizlerndenfikrini almak istiyorum arkadaşlar sorun sente ayarındanmıdır yoksa başka bişeymidir Bunu öğrenmek istiyorum
Usta denen yaratıklar bana contamı demedi
Aracımı seviyorum 6 senedirde bende o yüzden bukadar para harcadım peşini bırakmıcamda sizden sadece tahmin veyatta tam hedef beklentim var iyi forumlar herkese

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede üst kapak yapıldıktan sonra titreme vardı tuttum başka ustaya götürdüm emme sentesi kaçık dedi ve 1 saatte trigeri ayarladı sorun çözüldü