Yeni Araç Mı Dolu Araç mı?

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dolu araç iyidir insan gibi sana değer verildiğini ve her şeyin en iyisinin insan için yani bizler için yapıldığını anlarsın.. ben dolu aracı seçerdim.. neticede para veripde boş bir araç alıp niye kendi paramla kendime eziyet ızdırap çektiriyim sırf 2 -3 yaş genç olucak diye.. doluluk yanında lüksü konforu çevresel olarak saygınlığı da getirir ayrıca araç sahibinin zevkli keyfine düşkün olduğunu gösterir. bunun parasal zenginliklede bir ilgisi yok altını çiziyim..

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farklı markalarla karşılaştırmanın doğru olmayacağını düşünüyorum.
aaynı model için konuşacak olursak bende dolu olanı seçerdim.
Şimdi sıfır astra njoy ya da njoy plus alacagıma ikinci el cosmo donanım alırdım.
Ama başta da yazdığım gibi marka ve model değişince işlerde değişir.
Yani 54 55 bin e sıfır astra almaktansa ikinci el baz donanım insignia ya da 3.16 alırdım gibi.

Son düzenleme:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
dolu ve yenisini tercih ederim full olması her zaman iyidir masraf çıkarmayacaksa :D

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
arabasına bağlı, kiminin dolusu kiminin boş hali oluyor:D
mesela 78.000 ile 90.000 aralığındaki sıfır BMW 316i yerine 78.000'e dediğin gibi ağzına kadar tüm opsiyonlarıyla dolu Insignia 1.6T alınır.
yada tam fiyatlarını bilmiyorum ama 2-3 yaşındaki 320d fiyatına sıfır Insignia Cosmo alınır. ki BMW'nin boşu gerçektende boş oluyor:D
yani parayı yaşa değilde markaya mı donanıma mı veriyim durumu oluyor biraz.
bütçe ne kadarki? belirli bir fiyatı geçtikten sonra sıfır bakmak lazım bence.

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni her zaman iyidir. sanayiden, servisten uzak tutar, başın ağrımaz.

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle dolu araç tercih ederim bundan sonra boşlarından çok çektim bidaha asla..

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ağzına kadar dolu bir araç ama iyi arastırman lazım ornek benım aracım vectra c elegance hangi arabada bu ozellıkler var
elkr.hafızalı surucu yolcu koltugu
elktr. katlanır aynalar
elktr. makam perdesi
elktr. iç dikiz aynası
bi-xenon far
c.c.
10 hava yastığı
sunroof
far yıkama
maun kaplama
daha say say bitmeyen bir suru özellik şimdi sıfır diyen arkadaşlara soruyorum bu özelliklerde bir arac varmı varsa sızce ne kadardır :)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi söyle,

40.ooo lira param var.

bazen diyorum ki, şöyle 2006-2007 model bi vectra c2 alsam böyle sunroof filan tam dolu

bazen de diyorum ki, git bi tane 2003-2004 bmw al ama çoğu özelliği yoksun.

kara veremedim bi türlü.

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boş Bmw de tat vermiyor.Ben olsam modeli biraz daha düşük olsun ama özellikli bir araç olsun isterim ki öyle yaptım.ben kendi aracımdan 2 yaş daha genç ve düşük kmli bir araç alabilirdim arabamı aldığım fiyata ama cam tavan ve deri döşemeli(ısıtmalı koltuk) bir araç aldım hiçte pişman değilim.Bence dolu araba her açıdan iyidir ki benim aracım birde cosmo olsaydı heralde bu tadı sonuna kadar yaşardım ama malum maddiyat :) :)
Bu arada bmw vectra örneğinede ben olsam boş bmw ye bineceğime dolu vectraya binerim.Tamam dışardan bakıldığında bmw bmw dir ama kullanırken verdiği tat dolu araba kadar olmuyor.2001 model 320 vardı arkadaşımda sunroof ve deri yoktu boş bir araçta inanın hiç tat vermedi.