Yenİ araÇ tavsİyesİ

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baştan söylemek istediğim konu VW içerikli olduğu için marka tartışmasına girmek istemiyorum. Donanım tatmin ettikçe önemli değil tabi ki trendline bakmıyorum. :)

Aslında hep aklımda 35bin civarında bir araba almak vardı fakat biraz kredi ile en son 44lira ya çıkabiliyorum. bu bütçe aralığında siz neler tavsiye edersiniz.

En az C segmenti, 100bin km altı 1.2Tsi 1.4tsi ayarında bezinde ort. 6 lt falan yakan bir araç arıyorum.

Leon 1.4tsi Style baktım iç tasarım hoşuma gitmedi. FR da çok sert geldi konfor biraz düşük.
Golf 6 ya 42-44 bin vermekte düşündürüyor.

Golf 5 GT var aklımı çelen
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...lkswagen-golf-1-4-gt-hatasiz-156638650/detay/

Jetta 5 1.4tsi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...3-000-kmde-jetta-comportline-156421059/detay/

Açıkçası Tsi motor hakkında görüşlerinizi merak ediyorum kullanımla tüketimi çok değişken kimisi 5lt yakıyorum diyor kimisi 7 lt altına düşemiyorum.

Bu yeni nesil 1.4 turbolar hem güçlü hemde ekonomik birazda oynamaya müsait çok temiz olmadıkça 1.6 düşünmüyorum.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo gti da 6 litrelere şehir içinde bile düşebiliyorsun...klima da ara ara aç korkma :)

amma velakin dsg olmasın dersen işin içinde gösterdiğin gt güzel ama piyasası zayıf,yok ben dert etmem keyifle bineyim 3 altına veririm gider dersen siyahı da güzelmiş..

şanzıman şikayeti duydum ama tsi dan herkes yakıtındanda memnun,birde yeni map güzel olur..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende öyle düşünüyorum ama eli olan bir şeyler yazınca neye güveneceğimi şaşırdım. Dsg korkutuyor hiç bulaşmayı düşünmüyorum. Antalya'da bi arkadaş var benim yerime bi GT ye göz atsın nasıl çıkacak bilmiyorum. Başka tavsiye var mı peki ?

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Golf 6 bence mükemmel bir araç param olsa alırım düşünmeden hemdr

Rahim AVCI
MALİ MÜŞAVİR
KONYA

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiye veremem bende sıkıntılıyım araba konusunda ne yapsam ne alsam diye...alıcı gözüyle bakmamıştım epeydir çok zorlandım...
sizin fikiriniz varsa tahmin yürütebilirim ancak...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4-5-6 -7 hatta yaparlarsa 8-9-19 seri bile golflerin hepsi aynı olur. :D ben olsam leon alırdım albenisi var en azından...

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tsi olacaksa seni jetta da golf de tatmin eder. sedan hatchback senin seçimine kalmış. tüketim olarak tamamen kullanıcı ile alakalı. tsi fabrika verilerine sakin kullanımda çok yaklaşan bir araç. dsg konusu da çeşitli söylentiler var, problemli olanlar 7 ileri olanlar 6 ileri olanlarda sıkıntı yok vs gibi şeyler söyleniyor...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et