yeni aracım clio 4

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar barava maceramdan sonra kafam çok karıştı ne yapacağımı şaşırdım ikinci el araç almak konusunda güvenim çok sarsıldı bende gidip clio 4 aldım

54690827.jpg

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, Allah her daim ilk günkü keyifle kullanmayı nasip etsin.

Araçla ilgili yorumlarını bekliyoruz.

sametsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun allah kaza bela vermesın

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesden Allah razı olsun teşekkür ederim opel sevgimi bir kenara koyarak yorum yapayım

benim aracım giriş donanımı olan joy bunu almamdaki sebep fiyatına göre çok üst düzey güvenlik sistemleri mevcut bunun yanında yokuş kalkış destek sisteme hız sabitleme hız sınırlama gibi bir çok özelliği var ve kasası çok spor duruyor. en donanımlısı yaklaşık 48000 tl gibi bir rakam ki ben asla b sınıfı bir arabaya bu parayı vermem şu an için verdiğim paranın karşılığını fazlası ile alıyorum sorularınız olursa cevaplayabilirim

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol tutusu yakıtı hızlanıp durması hakında bırazda olsa bılgı ısıtoyurm bende bakıyorum ama bıraz ıkıncı elınden korkuyorum dızellerı cok cabuk tubo bıtırıyor bızım sanayıda cogu turbocuda reno clıo turboları revıze edılmez yzıyor tutmuyor cunku ve ıkıncı elı cıddı anlamda cok dusuyor bırazda cabuk yıpranıyor renolar sızın dusuncelerınız nelerdır? gercı bunları ben soyledım ama araca baktıgımda bu dedıklerımı sahıbıne yasatıcak bı potansıyel goremıyorum masallah aracınıza allah kaza bela gostermesın

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
- aracın yol tutuşu gerçekten mükemmel sınıfının çok üzerinde şunu söylemeliyim bu aracı önceki cliolarla sakın kıyaslama renault bu arabada kendini aşmış araç öncekine göre yere daha yakın ve tekerlek izi aralığı çok geniş birde bunlara
Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR)
Elektronik Denge Programı (ESP) sistemini ekleyince aracı neredeyse yoldan çıkarmak imkansızlaşmış

- ben yılda yaklaşık 5000 km bile yapamayan biri olarak tavsiye üzerine 1.2 olan motoru aldım bundaki amacım çok yol yapmadığım için dizele ihtiyaç duymadım yeni çıkan 0.9 motorunda daha ne olduğu ve ne gibi sorunlar çıkaracağı belli olmadığı için riske girmek istemedim.

- aracın frenleri gayet yumuşak önceki renaultlar gibi frene dokununca camdan fırlayacak gibi olmuyorsun

- yakıt şuanda araç 650 km olmasına rağmen ortlama 6,7/100 km yakıyor rodajdan sonra sanırım bu biraz daha düşer

- içerisinde kullanılan malzeme sınıfına göre başarılı

aracın şuanki en belirgin hatası 120 km hıza ulaşınca kelebek camdan rüzgar sesi alması ama onuda serviste hallediyorlar

Son düzenleme:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun...Kazasız ve sorunsuz kullanmanız dileğiyle..Ben de bunların station ya da sport wagon larını çok beğeniyorum..Gerçekten modern duruyor..Fransız kimliğinden kurtulmuş, dünya standartlarına oynayan havası var..Ama bana göre hala alman araçlarının alternatifi olamaz :)

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun...Kazasız ve sorunsuz kullanmanız dileğiyle..Ben de bunların station ya da sport wagon larını çok beğeniyorum..Gerçekten modern duruyor..Fransız kimliğinden kurtulmuş, dünya standartlarına oynayan havası var..Ama bana göre hala alman araçlarının alternatifi olamaz :)

marka olarak sana katılıyorum ama sınıf olarak bence clio diğerlerinin bir adım önünde ( fiyat ve donanım olarak. yoksa bir mecedes a bmw 1 yada audi 1 değil zaten onların fiyatlarına bakınca ne demek istediğimi anlarsın )