Yeni Astra almayı düşünüyorum Enjoy ve Sport Paket.

killyex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba aranıza yeni katıldım ve inşallah bende kısa bir süre içerisinde yeni Astralardan alacagım. Size bir sorum olacak öğrenci oldugum ıcın cok fazla ailemi zorlamak ıstemıyorum o yuzden Enjoy paket sanırım en boş paketi oluyor. Bazı yerlerde 1.4 enjoy bazı yerlerde 1.4 turbo enjoy yazıyor. enjoy paketlerde turbo var değil mi? Bazı hayallerım dusuncelerım var araç için blow off tarzında.  1.4 turbo sportta yapabildiğim her seyı enjoyda yapabılır mıyım? turbo olarak dusunursek.

Keomaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Astra almayı düşünüyorum Enjoy ve Sport Paket.

enjoy paket en boşu değil.

En boşu edition ama sen alacaksan sport al derim.aralarında 2 bin tl gibi bir fark var.aynı özellikleri enjoyun üzerine eklemek istesen 5bin nerden baksan.ama tercih senin.fakat editiona yaklaşma bile...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4t olduktan sonra üstünde bütün oynamalar yapılır ama birkaçtane 2.el bakıyorsanız enjoy 1.4 100 hp geldi sanırım birde enjoy plus olsun 2.el alınacaksa enjoy larda var editionla aynı yanlış almayın

killyex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

0 almayı dusunuyorum suanda babayı ıkna edebılırsem sport paket edemessem enjoy plus diye gecen 1.4 turbo modelde yogunlasacagım.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

enjoy plus - sport  farkı motordan degil donanımdan kaynaklanıyor. Motorlar aynı. yalnız 2010 yılında enjoy adı altında ve 1.4 100 hp Motorlu astralar satışa sürülmüştü. sıfır alacaksanız bu 1.4 ler artık yok diye biliyorum. o yüzden direk turbo 140 hp olacaktır alacagınız araç. bencede önceliginizi 1.4 t sporta verin. sonra donanımlarınızı eklettirirsiniz. ama sonradan enjoy plusı sport yapamazsınız

emreaarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bütün imkanları zorlayıp 1.4t sport alın derim hatta 0 enjoy plus yerine 2.el sport alabilirsiniz?

killyex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamamdır sadece donanımsal bı farklılık var demekki sahibinden.com'da 6000km de siyah t sport buldum 44 binlira yazmış sıfırı 48.500 babamı ıkna edebılırsem sport aldırmak ıstıyorum. Bide alınmışken ögrencıyım son seneye kadar bınecegım aşagı yukarı 4.5 sene eder almışken ıyısını almak ıstıyorum butcem dahılınde. İnsallah olursa 1.4 Turbo Sport aldırmaya calısacagım. thnxx

emreaarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

düzcedeki arabamı ? 2.el düşünüyorsan sana benim arabayı verelim yahu

killyex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emreaarslan link' Alıntı:
düzcedeki arabamı ? 2.el düşünüyorsan sana benim arabayı verelim yahu

Evet o araba babami ikna ettim ve sahibiyle el sıkıstik insallah bi problem olmazsa sport paket almis bulunuyorum.