Yeni Astra Hakkında...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
aynısı Insignia'da da olmuştu, sorun yok:D
memleketimizde arabasını göstermek için ilan verende çok zaten:)

king_ozgur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet benimde dikkatimi çok çekti 2.el yeni kasa astra lar oldukça fazla var bende bu soruyu merek ediyorum açıkcası.

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
aynısı Insignia'da da olmuştu, sorun yok:D
memleketimizde arabasını göstermek için ilan verende çok zaten:)

Evet benimde dikkatimi çok çekti 2.el yeni kasa astra lar oldukça fazla var bende bu soruyu merek ediyorum açıkcası.

Böyle düşünen yalnız ben miyim acaba diyordum ama değilmişim varmış bir anormallik.
Insignia için pek iyi şeyler duymuyorum. Geçen gün opel yetkili servisinde ustalar arasında anket yaptım sonuç:
- Opel den insignia haricinde herşeyi alabilirsin, dediler ağız birliği yapmış gibi.
Yeni astrayı sordum varmı arızalanıp gelen diye, bir tane bile gelmedi dediler. Arıza için biraz erken olabilir belki ama Yeni Astra herkesin favorisi.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi bilmiyoruz benimki sadece tahmin başka şeyde olabilir mal bozmak denir ona gida sektöründe çok yapilan bişeydir mali vadeli alir daha ucuza nakit satar parayi cevirirsin ;)

Garip bi ticaret:)
Bir müşterimiz kredi ile araç alıp, nakit satıyordu. Evet satıyordu, şimdi battı:) Bir süre sonra aradaki farktan dolayı baya bi borcu olmaya başlamıştı:)
Nakit para silah gibidir. Kullanmayı bilmezsen sonu felaket olabilir. Paranın sıcağına kanmamak lazım:)

Neyse :)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Böyle düşünen yalnız ben miyim acaba diyordum ama değilmişim varmış bir anormallik.
Insignia için pek iyi şeyler duymuyorum. Geçen gün opel yetkili servisinde ustalar arasında anket yaptım sonuç:
- Opel den insignia haricinde herşeyi alabilirsin, dediler ağız birliği yapmış gibi.
Yeni astrayı sordum varmı arızalanıp gelen diye, bir tane bile gelmedi dediler. Arıza için biraz erken olabilir belki ama Yeni Astra herkesin favorisi.

evet Insignia fabrikanın acemiliğine geldi bence. Astra'da daha bilinçliydiler.
ama Insignia'nında çıkarttığı sorunlar ufak, güncellemeyle düzelen sorunlar.
çok ciddi sorunu olan çok az oldu.
mesela Gökhan abi var, buraya da üye olmuştu yanlış hatırlamıyorsam, arabayı 2.el aldı, motorunda sorun çıktı, garantiden değiştirdiler arabayı. 2.el fiyatına sıfır arabaya biniyor şimdi:D

arabayla uğraşmayı sevmeyenlere bu problemler batıyor ama çok önemsemeyince göze batacak kadar sorunlu bir araba değil.

bu arada 2010 Astra'ları arattım, 84 ilan çıktı ama bunların içinde classic'lerde var, J'leri nasıl ayırt edeceğiz, herkes ilana "Astra J" diye yazmazki?

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
evet Insignia fabrikanın acemiliğine geldi bence. Astra'da daha bilinçliydiler.
ama Insignia'nında çıkarttığı sorunlar ufak, güncellemeyle düzelen sorunlar.
çok ciddi sorunu olan çok az oldu.
mesela Gökhan abi var, buraya da üye olmuştu yanlış hatırlamıyorsam, arabayı 2.el aldı, motorunda sorun çıktı, garantiden değiştirdiler arabayı. 2.el fiyatına sıfır arabaya biniyor şimdi:D

arabayla uğraşmayı sevmeyenlere bu problemler batıyor ama çok önemsemeyince göze batacak kadar sorunlu bir araba değil.

bu arada 2010 Astra'ları arattım, 84 ilan çıktı ama bunların içinde classic'lerde var, J'leri nasıl ayırt edeceğiz, herkes ilana "Astra J" diye yazmazki?

Resimli ilanlarda kasa farkı ortada ama resimsiz ilanlarda yanlış kutucuk işaretleyip yanlış ilan verenler az değil. Direk satıcıyla görüşmek lazım.

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben kredi isteyince banklar donduruldu geliri çok iyi olanlar dışında pek fazla kimseye vermiyoz dedşklerş doğruysa alıp paraya çevirme işi biraz sakat geldi bana