Yeni astra sedan da arkada hoparlör var mi

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni astra sedan da arkada hoparlör var mi

döşemeyi söken yokmu tesisat varsa hemen yapacağım bilen yokmudur :)

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dün opel genel müdürlüğüne şikayet emaili atmıştım bugun aradılar ve sonuc olarak koskoca bi hiccc
katolog brosur int sitesi ve bayi herhangi bişekilde bana bilgi vermediler hatta boyle bir bilgi katologunda urun tanıtımında dahi yok
yasal hakkımı kullanacagımı soyledim bana ozgursunuz arayabilirsiniz hakkınızdır dedi....
daha ne diim 7,5 yıl hyundai kullandım 2 sıfır araba eskittim tam opele ısınacagım derken bole bi problem...
43.000 tl verip okadar bekleyip taaa istanbullaara kar kıs demeden yollara dusup getirdigim astramı soguttular
insallah baska problemler gormeyim... ne dimmm artık

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoparlör yüzünden opele kızıp araçtan soğumayın kolay alınmıyor sonuçta, hoparlör dışarıda da taktirabileceginiz bi parça hatta kendi üzerinde gelen sistemden cok daha kalitelisini uygun fiyatlara taktirabilirsiniz. Ama astranizdaki Guvenlik ve konfor donanımlarını baska markalarda parayla bile alamıyorsunuz. Çözülebilecek bir sorun cok dert etmeyin bence.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Hoparlör yüzünden opele kızıp araçtan soğumayın kolay alınmıyor sonuçta, hoparlör dışarıda da taktirabileceginiz bi parça hatta kendi üzerinde gelen sistemden cok daha kalitelisini uygun fiyatlara taktirabilirsiniz. Ama astranizdaki Guvenlik ve konfor donanımlarını baska markalarda parayla bile alamıyorsunuz. Çözülebilecek bir sorun cok dert etmeyin bence.
Güvenlik konusunda katılıyorum fakat hangi çağda yasıyoruz Allah askına 1 çift hoparlor bi USB girişi ne maliyeti olabilr ki ? En basit Çin araçlarında dahi bunlar standart

kursatihtilali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşım iyi araştırıp alabilirdin, o kadar para verdim diyorsun doğru, o kadar para verirken daha dikkatli araştırabilirdin... ayrıca benim de arka kapılarda hop. yok fakat  ses beni tatmin ediyor, yeterli bence, ön tarafta dört adet hoparlör var.. ayrıca küçük bir masraf yaparak arkaya da hop. taktırabilirsin ama bence ihtiyaç duymayacaksın..

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:
arkadaşım iyi araştırıp alabilirdin, o kadar para verdim diyorsun doğru, o kadar para verirken daha dikkatli araştırabilirdin... ayrıca benim de arka kapılarda hop. yok fakat  ses beni tatmin ediyor, yeterli bence, ön tarafta dört adet hoparlör var.. ayrıca küçük bir masraf yaparak arkaya da hop. taktırabilirsin ama bence ihtiyaç duymayacaksın..
Araştırma yaparak aldım zaten pazardan domates alır gibi almadım
Konuyu iyi takip edersen bahsettigim gibi ne katologta ne broşürde nede int sitesinde hiç birinde hoparlörlerden bahsetmiyirdu
Olan oldu artık 1cift hoparlor tattıracağız :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

USB kısmı gerçekten düşük maliyetli eksiklerden biri. Ama yine de Edition'larda bile 4 adet hoparlör var, bu da minimum standartları karşılıyor aslında. Tek farkı hoparlörlerin 4ü de önde. :)

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kursatihtilali link' Alıntı:

Bunun araştırıp araştırmamakla ne alakası var ??? Bir araçta arkada da hoparlör olması artık asgari ihtiyaç. Kamyon mudur bu da arkaya koymuyorlar ??? İkincisi eminim katalogta yazmış olsalar 4 hoparlör var diye yazacaklardı ve kimsenin de aklına dördünün de önde olacağı gelmeyecekti.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saint2 link' Alıntı:
Bunun araştırıp araştırmamakla ne alakası var ??? Bir araçta arkada da hoparlör olması artık asgari ihtiyaç. Kamyon mudur bu da arkaya koymuyorlar ??? İkincisi eminim katalogta yazmış olsalar 4 hoparlör var diye yazacaklardı ve kimsenin de aklına dördünün de önde olacağı gelmeyecekti.

+1  O dört hoparlörün ikisinden kasıt direklerin oradaki tizler ise onlara hoparlör denmez bile.