yeni boya koruma yapılan araç için ne yapılabilir.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
İbrahim cim benim araç yeni boya koruma yapıldı .bu güzelliği korumak için ne yapmalıyım hangi araklıklarla

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hüseyin her yıkamada meguiars şampuan kullanmalı,yıkayıp kuruladıktan sonra yine meguiars hızlı (sprey) cila ile cilalamalısın sonuç mükemmel olur ben sampuan kullanmıyorum ama hızlı cila cok sahane bir parlaklık sağlıyor kokusu da mükemmel
mesela şampuan için şu ürün olabilir
http://www.meguiars.com.tr/product_info.php?products_id=219
bahsettiğim hızlı cila ise aşağıdaki, fiyatı da baya düşmüş
http://www.meguiars.com.tr/product_info.php?46_4_15&products_id=71

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hüseyin abicim aracı her yıkamada kesinlikle çizmeden yıkamaya çalışmak gerekli.. Aynı zamanda mümkünse MF eldiven ve çift kova yöntemi kullanılmalı.. Sana boya korumayı ve wax'ı çözmeyecek bir şampuan tavsiye ederim Meg'in sarı şampuanı güzel diyor arkadaşlar..
Ayrıca her yıkamanın ardından da mutlaka Ultimate Quick Detailer ile temizliği yap.. Biraz daha vakit geçin 1 ay kadar sonra belki wax'ını yenileriz belkide sen sıvı bir wax ile devam edersin..

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
şimdi sarı şampunı siperiş geçiyorum ibrahim

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten uzun süre çizmeden muhafaza edebilirsen abi ufak kılcallarda da AutoGlym SRP ile idare ederiz yani biraz parlaklık ve birazda maskeleme veririz.. Tabi herşeyden önce kil şart.. Daha sonra da siyah araca iyi parlaklık veren bir wax seçebiliriz..

hatta nasiol diye bir marka var Türk firması nano teknolojik ürünleri var nano bile geçeriz hepsi nasıl bir fantezi kurmak istediğine bağlı..

her yıkamadan sonra bu canavarları görmen lazım abicim..

Beading.jpg