yeni chevrolet cruze hakında bilgi

aytunc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın opelim.net ailesi,
internette gezereken chevrolet cruze aracı dikkatimi çekti. 1400 cc ve 140 beygir güç üretiyor. 7,6 L şehir içi yakıyor. bu arabayı hiç inceleme fırsatınız oldu mu? benim sport plus paketi haylice ilgimi çekti. konu hakkında düşünceniz nedir? alınabilir bir araç mıdır?

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze bana göre dıştan oldukça güzel , dikkat çekici ve lüks bir araç gibi duruyor ancak gel gelelim cruzeyi yapan işçiler aracın dışına gösterdikleri titizliği içine ne yazık ki gösterememişler iç aksam gerçekten vasat durumda benim gözümde en basitinden iç deri aksam deriden çok oyuncak plastiklerinde kullanılan plastikten gibi torpidoya kaplanılan kumaş ise ne derece dayanıklı ve sağlıklı olur benim için bir soru işareti , motoru konusunda birşey diyemicem test etmediğim için ancak motoru opelle aynıdır sonuçta ikiside GM adı altında üretiliyor

Kısacası İç aksamda konfora ve lükse önem veriyorsan OPEL düşün derim , yok arabam dıştan güzel dursun dikkat çeksin o bana yeter diyorsan cruze alabilirsin

Saygılarımla

Edit : 1.92 boyum var ve cruzeye bindiğimde koltuğa ne kadar ayarda çeksem kafam tavana yine deyiyordu :sopa:

Son düzenleme:

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze nin en fulunü az kullanılmışını 15000 km de mesela alınır mantıklı ama sıfırını kesinlikle alma..zaten krediyle alıp alıp ödeyemeyip satıyor millet..2. el 30-35000TL ye güzel araç..forumda kullananlar var onların yorumları daha önemli tabi ama 30 lira verip clio ya bineceğime paşa paşa cruza binerim..

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin fiyatlarına göre chevrolet cruzeun daha dolusunu almak mümkün.Ben geçen hafta inceleme fırsatı buldum.Aracın 1.6 ve 1.4 turbo motoru opelle aynı yani gm motor.Aracın camları da gm logolu.Söylediklerine göre elektrik ve elektronik donanımı da gm marka imiş.Ancak aracın içindeki malzeme kalitesine bende takıldım.Piyasadaki ikinci el cruzeların iç malzeme kalitesinden kaynaklanan sıkıntıları görünce ve piyasadaki şikayetleri gerçek kullanıcılardan da duyunca araçtan soğudum.

metar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellikle hatcback sport paketi çok hoşuma gitmişti.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bende cruze u cok begenenlerdenım cok ta nıyetletndım bır ara wtcc edıtıon ına ancak nette cok sıkıntı okudum. Test etmedım ancak ıcıne vs. bınıp ınceleme sansı buldum. Kokpıtte hoş duruyor ancak malzeme kalıtesı ıyı degıl gercekten. Su ara cıddı kampanya var guzel ındırımlı ancak eskı sahıplerı aracları satmakta cok zorlanıyorlarmıs forumlarda ınanılmaz sıkayetler mevcut. Bende aldıktan bır sure sonra makyajlandı su anda kasa degıstırırse ıyıce gozden duser dıye vazgectım kı ıyıkı vazgecmısım cosmo astra j turbo aldım. Gercekten alakaları yok, iyi ki vazgecmısım :) Opel gercekten cok baska.

aytunc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşımlarınız için teşekkür ederim, son bir sorum daha olacak? bu 140 beygirlik turbo motora, lpg takılır mı?