Yeni Kasa Opel İnsignia Fiyatları

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Yeni insignia gerek tasarımı, gerekse motor seçenekleri ve donanımlarıyla beni çok etkilemişti. Bugün itibariyle fiyatları gördüm. Sizlerede sormak istiyorum bu fiyatlar bu arabaya değermi ? Sizce Vectra ile geçmişte yakalanan satış rekorları bu araçla yakalanabilirmi ?

insignia.jpg

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hasip Hocam;

fiyatlar bomba ... 144000 - 160000 e insigna ??????

emir_faruk

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Imkani yok fiyatlar ucmus. sadece luks sinifa hitap etcek gibi duruyor. ben bunu dogru bulmuyorum. opel halkin arabasiydi..

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2015-2016 İnsignia Sport 136 Hp yi ikinci el 100 bine alır keyfime bakarım.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ben açıkcası 120-130 bandında bekliyordum kafama yatıyordu o fiyatlar ancak dizel otomatik araç 144 bin lira olmuş. Bizim gibi krediyle ev araba sahibi olanları zorlayacaktır malesef :( Hayallerimin arabası :)

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasip hocam çoğumuzda var insignia hastalığı :) Showroom da 2016 insignia sport opc nin içine bindiğimde araca aşık olmuştum. Zevkler tabiki tartışılmaz ama eski kasanın yeri bende çok farklı, kimine göre yüzü eskimiş olabilir ama imkanım olsa düşünmeden alacağım tek araçtır.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Ben 2013 ve 2014 yılları arasında 1 yıl boyunca 2011 model 1.6 Turbo 180 beygirlik modelini kullandım otomatik olsaydı kesinlikle satmazdım o günden beri tek hayalimiz otomatiğini almak hocam kısmet birgün alırız inş. :)

• Beğen
Tepkiler: Suhuf

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni insignia gerek tasarımı, gerekse motor seçenekleri ve donanımlarıyla beni çok etkilemişti. Bugün itibariyle fiyatları gördüm. Sizlerede sormak istiyorum bu fiyatlar bu arabaya değermi ? Sizce Vectra ile geçmişte yakalanan satış rekorları bu araçla yakalanabilirmi ?

Ekli dosyayı görüntüle 77
Ben wectrayı hala cok sewiyorum harika bi kasa dizaynı war tm j kasa da güzel yada diger kasalar ama wectranın yakalamıs oldugu güzelligi insignia nın yakaması cok zor!!!cünki şişirilmiş bir kasası war!!wectra orta büyüklükte kaportası direkleri tank gibidir bizzat sanayide boyanan bi tane gördüm kap kalındı!!!suandaki opellerin neresine parmagınızı bastırsanız içeri giriyor!!!ben insignia nın tipini hic sewmiyorum eski kasa wectra yada j kasa yeni opeller gercekten harika ama şunuda unutmamak lazım bu arabalar awrupa we türkiyedeki tamir we bakımları astronomik fiyatlarda!!!keşke otomobil sektörümüz kendi tamamen yerli otomobilleri yapabilicek kadar gelişebilseydi!!uzun yıllar türk milletini tofaşla brodwayle torosla kandırdılar we kazalarda milletimize teneke tabut oldular tm bindik gezdik eglendik ama watandaşa bu kalitesiz aracları satarak wergi kazanç elde ettiler ama webalde aldılar!!!inşallah birgün cok gelişip cok ucuza otomobillere binebilme fırsatı yakalarız