Yeni Opel Astra J 1.4 Enjoy Plus

DoğukanGül

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni opel astra j 1.4 enjoy plus almayı düşünüyorum.Sizce nasıl bir araçtır tavsiyeleriniz nedir ? Birde bu 1.4 turbo mu oluyor acaba :confused:

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra G HB aracın varsa bence alma görüntü hariçi ve 2 litre yakıt tasarrufu hariç pek birşey değişmez konfor güvenlik aynı sayılır

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra G HB aracın varsa bence alma görüntü hariçi ve 2 litre yakıt tasarrufu hariç pek birşey değişmez konfor güvenlik aynı sayılır

bu yorumu bilinçli mi yaptınız ? 1998 yılı teknolojisi güvenliği konforu ile 2010 yılı teknolojisi güvenliği konforu aynımıdır ? ayrıca 1.4t astra G'den fazla yakar. ve lpg biraz sıkıntılıydı en son ne oldu bilmiyorum...

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim yakıt senin için önemliyse alma. ama yakıt konusunda biraz rahatım dersen 1,4 140 lık araç konfor ve gidiş olarak seni bayağı bir tatmin eder. 1,6 180 lik alırsan tatmin i geçer mutluluk yaşarsın . ama araç yakmam demez sen bastıkça güzel gider, güzel gittikçe yakar, yaktıkça geceleri rüyalarına girebilir...tartışmasız al ve keyfini sür derim....

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisinide kullandım direksiyon aynı süspansiyon desen 2side sert görsel harici pek konfor hissetmedim

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikisinide kullandım direksiyon aynı süspansiyon desen 2side sert görsel harici pek konfor hissetmedim

tamamen duygusal konuşuyorsunuz :) flexi ride şase özellikli astra'ya bindiniz mi hiç ? astra g'ye 4 sene bindim yol tutuşu süper diyordum vectra c aldım bu ondan daha iyi yol tutuyor frenleri çok iyi diyordum. astra j'ye bindim bu araba değil resmen uçak dedim. heleki insignia'nın direksiyonuna oturunca bütük duygularım pik yaptı :D astra j şuana kadar yapılmış en iyi astradır. bundan sonra gelecek olan kasada j kasadan üstün olacaktır. bunun sonu yok...

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben dizel kullandım eşşek ölüsü gibi benim otomatik g'den daha yavaş hızlanıyordu

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel zaten ekonomi aracı. 1,3 den beklediğiniz sadece az yakıt. ama aracın konforu yol tutuşu güzel. hele birde turbo motorlusuna binerseniz ne demek istediğimi anlarsınız...

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekde ekonomik değil aslında dizel 6-7 litre 100 km sehiriçi yakıyor 23-24 kuruşa denk geliyor lpg ile 25 kuruş yakıyor otomatik astra g . ekonomik olur diye h kasa astra dizel almayı düşünüyordum bu hesap çıkınca vazgeçtim