Yeni üyeyim bende oğlumun resimlerini sizlerle paylaşmak istedim.. YADİGARR..!!

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Foruma hoşgeldiniz aracı sivas cad. park halinde gördüm şık gerçekten kazasız belasız.

scream38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
h.q hemşerim aracı sık sık qörürüm qüzel aracın var kazasız belasız ;)

illegal787

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok tesekkür ederim arkadaslar.. begenmenize sevindim.. elimizden geldiğince bişeeler yapmaya calıstık.. opel ailesine yakışmaya çalışıyoruz ;)

illegal787

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka tarafı begenmedım..birde vites körüğü cok sırıtmıs.
kazasız belasiz.

kardes arka tarafı sanırım tampondan dolayı beğenmedin.. oraya bi güzellik düşünüyorum aslında ama yakında askere gitme ihtrimalim var o nedenle sallıyorum.. bide vites körüğü aracın koltuklarındaki döşemeyle aynı sırıtmasının sebebi resimde parlamış iç döşemesinden farklı gibi durmus ama gercekte o kadar parlak diil aracın döşemeleriyle aynı renkte

illegal787

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah aracınız çok güzel özellikle rengine bayıldım jantlarla süper olmuş,fakat iç döşemelerde sarı kullanmasanız daha iyi olurmuş sanki gerçi zevk meselesi tabi yinede çok güzel kazasız sürüşler...

aslında ilk basta bende senin gibi düşündüm wolverne sade yeşil döşeme düşündüm ama çok boğdu arabayı.. o nedenle çift renk yapıldı cokda memnun kaldım aracın içini ferahlaştırdı;) bu arada beğenmene cok sevindim kardesim yorumun için tsk ederim