Yeniden Astra - J 140 BG HB

nerhal61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'dan herkese selamlar.

Dün itibariyle 2. el olarak 2010 model Astra J Hatchback 1.4 Litre 140 Beygir gücündeki benzinli aracımı satın aldım.

Bir önceki aracım 2010 Dynamic Punto Evo idi. Kendisiyle de güzel günlerimiz olmuş idi ve sıfır almıştım.

Daha önce 2003 Astra G 1.6 sahibiydim.

Ankara'da yaşıyorum, Trabzonluyum, Evli ve 1 kız babasıyım. İnşaat Mühendisiyim.

Yıllar önce opelim varken oldukça yoğun girdiğim forum sayfasından sanıyorum aktif olmadığım için üyeliğim iptal edilmişti.

Tekrardan herkese merhaba...

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar hoş geldiniz. Allah kaza bela vermesin. İnşallah bu sefer forumumuzda kalıcı olursunuz

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
halit bey hayırlı olsun yeni aracınız.birzamanlar hayalimdi 1.4 turbo. Cümlemizinkini allah bağışlasın benimde bir kızım var araç hikaye kız evlatlar şahane allah herkese nasip etsin bu sevimli cadıları

nerhal61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar hoş geldiniz. Allah kaza bela vermesin. İnşallah bu sefer forumumuzda kalıcı olursunuz

hoşgeldiniz. aracınız hayırlı olsun. kazasız cezasız günlerde kullanın.

halit bey hayırlı olsun yeni aracınız.birzamanlar hayalimdi 1.4 turbo. Cümlemizinkini allah bağışlasın benimde bir kızım var araç hikaye kız evlatlar şahane allah herkese nasip etsin bu sevimli cadıları

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.

Forumu inceledikten sonra sizlere bazı sorularım da olacak. Ancak önce aracı tanımak ve detaylı bir test etmek istiyorum.

Selamlar

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ankara'dan Halit (33) herkese selamlar.

Dün itibariyle 2. el olarak 2010 model Astra J Hatchback 1.4 Litre 140 Beygir gücündeki benzinli aracımı satın aldım.

Bir önceki aracım 2010 Dynamic Punto Evo idi. Kendisiyle de güzel günlerimiz olmuş idi ve sıfır almıştım.

Daha önce 2003 Astra G 1.6 sahibiydim.

Ankara'da yaşıyorum, Trabzonluyum, Evli ve 1 kız babasıyım. İnşaat Mühendisiyim.

Yıllar önce opelim varken oldukça yoğun girdiğim forum sayfasından sanıyorum aktif olmadığım için üyeliğim iptal edilmişti.

Tekrardan herkese merhaba...

Aramıza hoşgeldiniz

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar hoşgeldiniz, keyifli forumlar