-YERLİ Üretim LPG-

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG üretim aşamasındayız bende bir opel sahibi ve opelim.net üyesi olarak sizlerin görüşlerinize duyduğum güven sebebiyle danışmak istiyorum...

-Bildiğiniz yerli üretim yapan LPG firmaları nelerdir?

-Günümüz araçlarında bildiğiniz üzere genelinde sıralı sistem kullanılmaktadır ; Kendi araçlarınız için sıralı sistem olarak yerli üretim yapan bir markayı tercih edermiydiniz?

-400-500YTLye varan fiyat farkları olmasına rağmen ithal mallarımı tercih edersiniz?

-AB standartları sertifikası Yerli üretim malında da bulunmasına rağmen (TSE belgesi dahil) her ikiside aynı testlerden geçer not almış olmalarına rağmen ithal malımı yoksa yerli üretim malınımı kendi aracınız için tercih edersiniz?

-Vereceğiniz bilgiler gerçekten çok değerlidir... Teşekkürler...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben yerli dedem yabanci derimm

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yerli olmasında bir sakınca yok ama sizin kolay yoldan para kazanmayı düşünmediğinizi nerden bilicez oyüzden bu yolda yürümeniz zor olacak bugüne kadar çok kandırıldık biliyorsunuz .

bosch ayarında arçelik varken arçeliği alırım sizzde avrupa ayarında olursanız sizi seçerim fiyat farkı olmasada yeterki bana o güveni verin...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
yerli olmasında bir sakınca yok ama sizin kolay yoldan para kazanmayı düşünmediğinizi nerden bilicez oyüzden bu yolda yürümeniz zor olacak bugüne kadar çok kandırıldık biliyorsunuz .

bosch ayarında arçelik varken arçeliği alırım sizzde avrupa ayarında olursanız sizi seçerim fiyat farkı olmasada yeterki bana o güveni verin...
:alkis: Arkadaşımın konu analizi günün koşullarına uygun ve süper. Kendini ispatlamayan mala yaklaşım olmaz. Seçiciler adını bile anmaz . Güven önemli .Denenmişini ortaya koyup pazarlamasını yapacaksın. Hayırlı işler.:good:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yerli malı olarak Atiker ve Voltran var galiba ama burası Türkiye BRC LOVATO ve diğerlerinin Kilis yapımı olma ihtimali çok yüksek...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc taktır gerisini düşünme ama bence hiç taktırma

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lpg kullanılmasına karsı değilim ancak etkin bir denetim yapılması şart ...... avrupanın birçok ülkesinde devlet politikası olarak destekleniyor lpg kullanımı....
ben taktırsam yabancı taktırırım...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg yı tavsıye etmemekle beraber sunu soylemek ıstıyorum. pıyasadakı nerdeyse tum markalar kendı capında guzeldır. sorun baglayan ustada ve baglanan aractadadır!!!

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki arabamda voltran vardı yerli üretim(araba tofaştı)