yıllık bakım kdv dahil 99 tl

muratguv

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar servisler çok pahalı.....dışarıda özel servisler kullanın...parçaları gerekiyorsa siz alın orjinal

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün topkapı odak da yaptırdım rahatladım:) odak ve arkasda var ama sanki gizli yapıyolarmış gibi hiç bi yerde duyurulmamış. telefonla sordum öyle gittim... zaten servis danışmanları çok yardımcı oluyorlar sağolsunlar... herzaman sanayiye gitmeden aynı işlemi serviste ne kadar araştırırım... artık sanayide uçtu. çok uçuk rakamlar çekiyorlar. en sağlamı parçalar opserden işçilik servisten:)
ayrıca opserde parçalar toplam 75 gibi bi rakamdı sanırım 25 de kdv dahil işçilik oluyor. sanayide yaptırın bakalım 25 e parçalar sizden olsun. kaç kişi yapacak... adamlar 150 200 arası istiyolar parçalar sizden olursa 50 60 işçilik istiyorlar. deneyin burayada yazın sonucu
arabayıda iç dış pırıl pırıl yıkıyorlar

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimbilir başta yağ hangi dandirik parcalar

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün topkapı odak da yaptırdım rahatladım:) odak ve arkasda var ama sanki gizli yapıyolarmış gibi hiç bi yerde duyurulmamış. telefonla sordum öyle gittim... zaten servis danışmanları çok yardımcı oluyorlar sağolsunlar... herzaman sanayiye gitmeden aynı işlemi serviste ne kadar araştırırım... artık sanayide uçtu. çok uçuk rakamlar çekiyorlar. en sağlamı parçalar opserden işçilik servisten:)
ayrıca opserde parçalar toplam 75 gibi bi rakamdı sanırım 25 de kdv dahil işçilik oluyor. sanayide yaptırın bakalım 25 e parçalar sizden olsun. kaç kişi yapacak... adamlar 150 200 arası istiyolar parçalar sizden olursa 50 60 işçilik istiyorlar. deneyin burayada yazın sonucu

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Hatta bazı yerler uçmuyor adeta uzayda geziyor. İki gün evvel eski model aracımın kaloriferini devreye alalım dedik. Radyatör peteğini geçen sene kontrol ettirmiştim ama ne olur ne olmaz diye bakımını yaptıralım dedik. Şişleme işlemi yapmış, işçilik için istediği rakam 40 TL. Allahtan kork be adam zaten bunun yenisi 40 TL. (ustanın arkadaşı diye samimiyetine güvendik baştan pazarlık yapmadık, o nedenle kuzu kuzu 40 TL yi ödedik.) Bazı fırsatcılar aslında müşteriyi kazıklamıyor, bindiği dalı kesiyor, bir süre sonrada iş yok diye yakınıyorlar. En basiti ben bir daha o dükkana bedava da olsa iş yaptırmam, kimseyi de yönlendirmem.

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimbilir başta yağ hangi dandirik parcalar

yağ opelin orj yağı GM marka...
diğer parçalarda orj...
sanayiden ucuza çıkıyor işte daha ne istiyosunuz anlamadım... siz isterseniz magnatec getirin yanınızda onuda koyup gmi bagajınıza veriyolar....

Zafer OPSER dediğin yer İstanbuldamı. OPSER diye bi site buldum fakat malzeme fiyatları yazmıyor. telefonlamı fiyat alıyorsun. Güvenilir bir yermi?
evet istanbulda...

Hatta bazı yerler uçmuyor adeta uzayda geziyor. İki gün evvel eski model aracımın kaloriferini devreye alalım dedik. Radyatör peteğini geçen sene kontrol ettirmiştim ama ne olur ne olmaz diye bakımını yaptıralım dedik. Şişleme işlemi yapmış, işçilik için istediği rakam 40 TL. Allahtan kork be adam zaten bunun yenisi 40 TL. (ustanın arkadaşı diye samimiyetine güvendik baştan pazarlık yapmadık, o nedenle kuzu kuzu 40 TL yi ödedik.) Bazı fırsatcılar aslında müşteriyi kazıklamıyor, bindiği dalı kesiyor, bir süre sonrada iş yok diye yakınıyorlar. En basiti ben bir daha o dükkana bedava da olsa iş yaptırmam, kimseyi de yönlendirmem.

Beni o zaman en iyi sen anlarsın savaş abi... bizde seninle aynı duruma düştük... artık aştan fiyat konuşuyorum. başında da bekliyorum yada parçaları opserden alıp odakta işçilikle taktırıyorum...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ehhh denilebilecek bi fiyat. biz geçen hafta bakıma soktuk.
10/40 yağ
yağ filtresi
4 buji değişimi
benzin filtresi
hava filtresi
polen filtresi
işçilik
toplamda 170 tl

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde aracında bakıma ihtiyacım var bu pakete ek olarak EGR valfi ve kelebegi temizletmeyide düşünüyorum

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kampanya tekrar başladı haberiniz olsun.

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Yağ dandikmiş keşke mobil1 tam sentetik verseler, 150 ye razıyım :D