Yine Bir Dedikodu : Güneşlik

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapıcı abimiz ben arabayı parkedip konsola yansıtıcıyı sererken dedi ki; o güneşlik camı patlatır.

Haydaa... Var mı böyle bir durum?

158821.jpg

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hehe bence güneşi geri yansıtığı için en güzel ürünlerden biri bence kaç aracın camını patlatmış ki? :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yok artik :)

Tapatalk pro.

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş korkuyorum artık site kapısında bekliyorum adam oradaysa gitsin de bende öyle gireyim diye :D mezarlık bekçisi gibi geziyor :rakir:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya eskiden bu zımbırtıların karton olanından olurdu bir halta yaramazdı. Bu ürünler yansıtıcı özelliği olmasından dolayı çok iyi hatta bunların kamyonlar için olanından aldım ben. Bende soğutuculu çanta var içine göre kestim kenarlarını klima bantı ile de de yapıştırdım. Soğutuculu çanta daha uzun süre dayanıyor.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuan kullanılan ürün ışı yansıtma görüntülü plastik, kağıt karışımı birşey. Aracın 3 kat olan kalın o ön camının patlaması için ya iyi bir darbe alması lazım yada sıcak soğuk farkının aşırı olması lazım. Şimdi yaz günü aracın içide dışıda aynı derecede olduğundan, balkondan birisi çıkıp iri bir taş atmayacağından dolayı o cam güneşlikle felan patlamaz. Yaş itibariyle bizlerden daha büyük olan araç sahipleri var ve bu güneşliği yıllardır kullanıyorlar ki ben 7-8 senedir kullanıyorum. Benim yorumum bu :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bugün de Ankara sıcağı hakkını veriyor yeminle. Dün aracı en gölge noktaya çektim. Birde malım koyu renk araç duman olurdu ya değilse :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok artık daha neler...
Bende sürekli olarak kullanıyorum.
Hatta yurtdışından gelen akrabalardaki biraz daha uzun ve geniş iki tarafında sıkıştırmak için aparatlar ve arabanın ön cımına dışarıdan koyup yanlardaki uzantılardan kapılara sıkıştırıyorlar

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben hem öne, hem arkaya kullanıyorum iş yerinde :D

Yalnız çok kalitesizler, kenarlarındaki siyah şeyler resmen eriyor ve 1 yıl dayanmıyor. Adamlar tüketilsin diye tasarlamış resmen...