yinemi aman allahım olamaz

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad:ustalar 2006 vectramda yine silkeleme başladı.aracımı lpg işi ile uğraşan eski ama tecrübeli zar zor bi usta bulduk proğrammı attı ne yaptı bilmiyorum bi elinde gaz ayarı için laptop bir elinde tec 2 cihazınının bir benzeri 50 km yol yaptık araba müthiş olmuştu.velasıl sanayiye gittim gitmez olaydı dijital klimada sorun vardı. usta tec 2 cihazını bağladı tabi biz çay muhabetti bu aracın ayarlarını kurcalamışlar deyip tec2 cihazından yeniden yükleme yap. araba bindim ama nafile sözün özü kısaca yallah gazcıya ekonomik kriz usta yok kapatmış:cry:kaldık gene ortada.ustaya soruyorum usta eski ayarları niye bozdun geri yükle olmaz orj olacak diyor bilmiyorki eski ayarları nasıl yüklesin.alışmış orj tec2 ayarı neyse. soruma geleyim aracı orjinal ayarlarının dışında tec2 ile motor ateşleme olsun enjectör ayarları olsun bunlar üzerinde deyişiklik yapılırmı.servis tam muamma tüpü sök öyle gel diyor.yandım yandım cinnahı 2 vites zor cıkıyorum 3 vitesi hiç yemiyor.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selim kardeşim senin bu arabadan çektiğin nedir,allah düşman başına vermesin,benim arabada sorun yok ama ben de artık tırsıyorum,sen ankarada çözüm bulamazsan biz buralarda yanmışız.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cihaz prins marka lpg pazartesi söküp büyük bi ihtimalle atiker veya brc taktırıyorum.prins kaliteli mal ama ustası yok abi.kime gittiysem boş birtek üstün oto gaz diyorlar ostimmi şaşmazmı onlara baktıracağım onlarda halledemezse herhalde ordada komple sistemi deyiştireceğim.birdaha kaliteli mal kötü işçilik yapan yere bayiside olsa taktırmam.abi acayip iyi ustalar var bize dek gelmiyor.ha birde benzinde proplem kesinlikle yok tec2 cihazına bğlatyınca oldu deyince aracta proplem diyorlar bakıyoruz benzinde silkeleme olayı hiç yok yalnızca gazda bu kesin acaba aracın beynindenmi dedik şaşmazın girişinde beyinciler var göstersemnmi diyorum.

Son düzenleme:

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanın başka yerini oynatma derim. OMWL taktır rahat et. Aman takan usta usta gibi usta olsun ona göre.

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence LPG veya araca başka birşeyler yaptırıcakken herzaman gittiğimiz ustaya veya servise gidip bi danışmak gerek..Ben Tartarini tüp taktırdım kulakdan dolma bilgilerle burdaki opel servisi bu markanın Opelle pek uyuşmadığını söyledi arada sırada sorun çıkarıyo benimkide..

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar halletik sonunda üstün otoya gittim bu aracın mazisini duyduk biz yapamayız dediler canım sıkıldı. beni inşallah reklama girmez aracında silkeleme olan ve aracı opel olanlara özellikle duyrulur ostimde firmanın ismi kayra gaz diye firma var yaparsa onlar yapar dedi oradaki usta ordu opel servisinden ayrılma sert görünüşlü biusta ve elektronik müh. bekir bey inceledi bekir beyle cihazları bağladı ufak bi tur attık olay tamam. hem tec2 cihazı hem laptoptan gaz ayarı yaptı mükemmel ama yaptırmak için baya can çekiştim işimiz yoğun taktırdığınız yere gösterin dedi vallaha yalvar yakar bin ricayla yaptırdık allah razı olsun dünyalar benim oldu.abi her iş cihazı takan ustada haberiniz olsun olup olmadık yerlere taktırmayın.aman arkadaşlar reklamla alakam yok canımdan bezdirdiği için buraya yazmak istedim.yoksa bu firmaların hiç bir alakam yok.

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bizim ustada tırıktan çıktı bişeyden anlamıyo bu gittiğin yerde OMWL ye bakıyolarmı acaba telefonu felan varmı

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun . allah kurtarmış.