Yok mu bir Photoshop'cu? Kaput Uzatma Yapacağım?

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar benim Transporter'e kaput uzatma yapmak istiyorum.Bunun içinde çıkm bir motor kaputu düşünüyorum. Orjinal kaputu da saklayacağım ne de olsa aracın boyası orjinal. Carevelle'lerin 2000-2003 modeli gibi agresif bir görüntü istiyorum. Aslında çamurluklar,kaput değişmeyle Caravelle oluyor ama orjinalliğinin bozulmasını istemiyorum zaten masrafı da var..

Photoshop da bana yardımcı olabilecek birisi var mı? Sizce nasıl olur

qzgv.jpg

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın hayatımda hiç photoshop kullanmadım, zaman zaman can sıkıntısından kurcaladığım çok amatör bir program ile fikir vermesi açısından sadece bu kadarını yapabildim. Dilerim ps kullanmayı bilen arkadaşlar detaylı yardımcı olabilirler...

kif3.jpg

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın hayatımda hiç photoshop kullanmadım, zaman zaman can sıkıntısından kurcaladığım çok amatör bir program ile fikir vermesi açısından sadece bu kadarını yapabildim. Dilerim ps kullanmayı bilen arkadaşlar detaylı yardımcı olabilirler...

kif3.jpg

Çok teşekkür ederim ama birşeyler var sanırım ilerletebilirsiniz :) Bakalım yardımcı arkadaşlar olacak mı

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bunu yaptım paintte nasl olmuş
w9md.jpg

qzgv.jpg

3kko.jpg

bnm7.jpg

5pzb.jpg

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sağolun çok teşekkürler orjinal panjura geri dönüş yaptım ama kaportacı da operasyona başlayacağız :)