yol bilgiyarı ekranı sorunu

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum. yalnız bnm bi sorum olacak ne yaptıysam bu sorunu çözemedim. aracım 2013 model aracı alalı 3 ay oldu. benden önceki araç sahibi araca navigold multi medya sistemi taktırmış.  yol bilgisayarı ekranı ingilizce yol bilgisayarı ekranını nasıl türkçe yapabilirim. cihazın dil ayarlarına giriyorum türkçeyi işaretliyorum ama yol bilgisayar ekranı ingilizce kalıyor  31agryyy servise gittim cihazla ilgili dedi başından saldı. lütfen yardım

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: yol bilgiyarı ekranı sorunu

Aynı sorun eski yazılımlı navix cihazda da başıma gelmişti, Türkçe'ye geri dönmek için orijinal ünitenin takılması gerekiyor. Tükçeleştirildikten sonra tekrar multimedya cihazı takabilirsiniz.

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Aynı sorun eski yazılımlı navix cihazda da başıma gelmişti, Türkçe'ye geri dönmek için orijinal ünitenin takılması gerekiyor. Tükçeleştirildikten sonra tekrar multimedya cihazı takabilirsiniz.
çok tesekkür ederim. ön konsol sökülmesi videoları izledim formdan kendim denesem konslolu sökebilirmiyim bi fikrin varmi

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

oki_58 link' Alıntı:
çok tesekkür ederim. ön konsol sökülmesi videoları izledim formdan kendim denesem konslolu sökebilirmiyim bi fikrin varmi
Ön konsolu sökmek çok basit, tırnaklar çok sağlam istesen de kıramazsın.

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
֖n konsolu sökmek çok basit, tırnaklar çok sağlam istesen de kıramazsın.
tekrar teşekkür ederim  greatt . bnada bsit gibi göründü bi denemekte fayda var . yapamazsam elektirikçiye giderim artık

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Cok tesekkur ederim kardeşim.  Dedigin gibi orjinali takip dil ayarlarini turkce yaptik daha sonra navigasyonu tekrar taktik artik ekranim turkce :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şekil A da görüldüğü gibi bu forumda tüm sorunlar çözülüyor  kahka536

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
şekil A da görüldüğü gibi bu forumda tüm sorunlar çözülüyor  kahka536
Aynen katılıyorum.  Iyiki bu formu bulmusum :)