yolcu hava üfleme tertibatı

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
grnt000qd.jpg

Son düzenleme:

SEVEMEDİM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada halıflex kirli gözüyor temizlige yeni başlamıştım bu tertibatı görünce bıraktım yarım saat bununla ugraştım ama merakımı gideremedim

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Benimki canavar gibi üflüyor. Annem arabaya biner binmez serinlet ayaklarımı oğlum der :)

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
varya bunların olduğundan dahi bi haberim, bizimkiler köyde. bi gelsinler ilk iş bi bakıcam bunlardan benim araba da varmı diye :D :D :D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
varya bunların olduğundan dahi bi haberim, bizimkiler köyde. bi gelsinler ilk iş bi bakıcam bunlardan benim araba da varmı diye :D :D :D

yahu arabanın sağına soluna bakmıyormusunuz arkadaşlar araba, sadece motor, direksiyon ve vitesten oluşmuyor. hatta ilk mesajdaki arkadaşımız. Ya hiç arabasını arkasına birisi oturmamış veya arkadaki insana işkence olsun diye gögüse ve ayaklara hava vermiyor olduğunu tahmin ediyorum :)

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu hava üfleme tertibatı Vectra B ve C kasada (A kasayı bilmiyorum), Astra G,H,J'nin bütün modellerinde standart.
Ayrıca havayı tamamen cama verdiğiniz konum hariç diğer bütün konumlarda klima açık veya kapalı hava gelir.Hava Gelmiyosa veya az geliyosa boruda tıkanıklık olma ihtimali yüksek ön koltukların altını bi kontrol edin boru katlanmış veya kırılmış olabilir