yolların hali

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt arkadaşlar.radarafda dikkat edin.iş yerinden arkadaşllar o tarafa seyahate gittiler malesef radara yakalanmışlar 108 ytl ceza ödediler.dikkatli gitmek gerekli

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler yazın olunca ancak asfalt dökülebiliyor yani sezon yeni başlıyor birde seçimlerden dolayı reklam kampanyaları olunca hertaraf şantiye oldu.,o sebepten dolayı ne kadar da yola yapım çalışması için levha ,bayrakcı koysakta sürücüler kör gibi geliyor,tabi süratte olunca araç iyici yumusamıs asfaltın üstünde yada kaplama için yolun üstüne dökmüs mıcırda kayıyor ve kazalar oluyor.Birazdaha fazla dikkat ve daha yavas araçlar sürülse sorun olmaz diye düşünüyorum.

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
uyardığın için saol arkadaşım ben kesin radara girer cıkarım ozaman

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de küçük bi hatırlatma yapıyım müsaade ederseniz: Yeni kanunlara göre yolda giderken radar tabelası radar arabasından en fazla 2 km önce olacak, yolun sağında yada solunda "YERDE" görülebilecek bir şekilde olacak, radar olan araba sizin şeridinizde yüzü size dönük şekilde alanen görünür şekilde yolun sağında ya da solunda olacaktır...Aksi halde yanınızdaki şahitlerle hakkınızı aradığınızda o memurlar hakkında işlem yapılıyor heberiniz olsun.Trafik polisi bir abimizden tavsiyedir....Herkese şimdiden hayırlı tatiller...