Zam yağmuru

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce 100 liralık aldım 3.65 ten gözlerime inanamadım..deponun çeyreği boş kaldı 27lt felan geldi..3.92 olacakmış yarından itibaren..Allah sonumuzu hayretsin

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asgari ücret artışlarını,emekli maaş artışlarını korkarak yapan,fakat önlerine gelen herşeye
zam yapmaktan çekinmeyen,utanmayan,arlanmayan vicdansızların ALLAH belasını versin...

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu millet bi ayaklansa ah ama bizim milletimizde o bilinç yok bugun kıbrısa gidiyorum ordaki benzin fiyatlarının resmini çekip eklerim en son ben geldiğimde 1.90 dı.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
terbiyesizlik, hala bu kadar insan bu zamlara nasıl sessiz kalabiliyor ben anlamıyorum,
sanki benzine gelen zam sadece otomobil sahiplerine mi geliyor sanıyorlar acaba???
iki günden akbillere , ekmeğe, okul servislerine , meyveye sebezeye zam geldiğinde de,kimse esnafı suçlamasın lütfen...:mad::mad::mad:

Bana ne benim arabam yok, işe otobusle gidiyorum,diyenler otobüs su mu yakıyor, aldığın ekmeği peyniri, aldıgın markete getiren günei enerjisi ile mi çalışıyor ? içinde ulaşım/nakliye/taşıma /lojistik maliyeti olmayan herhangi bir ürün varmı? bu zamların etkilemeyeceği bir kalem var mı?

ben öyliyeyim, etkilenmeyecek tek şey alacağınız ücretlerdir, çünkü aldığınız ücretler yıllardır yerinde sayıyorken hergün cebinizden çıkan para artıyor..

sessizliğe devam sayın ey sessiz çoğunluk, sessizliğe devam, günün birinde sizde farkedeceksiniz ama artık çok geç olacak

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Allahlarından bulsunlar. Baştakiler laftan başka bir şey üretemiyorlarki. Bir mirasyedi gibi elde avuçta ne varsa satıp savdılar, yetmedi yıllardır gavur dedikleri ülkelerden borç dilendiler, aldıkları borcu ödeme zamanı gelince en kolay yolu seçip hemen benzine zam yapıyorlar. Bir de utanmadan (ihtiyaç fazlası diye) yurt dışına komik rakamlardan benzin satıyorlar. Ne yönetmeyi biliyorlar ne de ülkeler arası ticareti. Ama kendilerine gelince ticarette tozu dumana katıyorlar. Bir başbakan düşünün, mal beyanında oğlunun sünnet takılarını kullandığını, maddi durumu iyi olmadıüı için çocuklarının eğitim giderlerini sponsorların karşıladığını beyan ediyor, bu oğul da babasından geri aldığı takılarla mal üzerine mal koymaya devam ediyor. Biz de sünnet olduk ama demek ki haybeye kesim yaptırmışız.

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazot olmuş 2.82 yarın 3 yaparlar onuda..

bunların alayı .....siz

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi okudum motorin 3.27 olacak diyor.

en iyisi depoyu bugünden doldurmak.

bir depoda 20 tl farkedecek.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elimizden birsey gelmez sadece 2 veya 3 gün sinirleiriz sonra zama devam
iyiki arabayı satmsısız yoksa lpg yetiştiremeyecektim :):))

erentat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aklıma çok güzel protesto şekli geldi malum ülkenin hali belli seçim yakın seçim zamanı akp parti otobüslerinin önünü keselim kimse mahallesinden geçmesine izin vermesin gerekirse balkondan taş atsın ben aynen böyle yapıcam hatta ileri gidip otobüslerinin yakıtını gasp edicem nasılsa bizim paramızla alıyolar hakkımı alıcam