zavoli taktiriyorum

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zavoli iyi seçim..benim araçtada zavoli var çok memnunum...ben silindir depo taktırdım herhangi bi sorun yok,bagajıda rahat kullanabiliyorum
evet ben de zavoli kullanıcısıyım hayırlı olsun şimdiden taktırdınız mı?
ben de çok menunum ama bagaj sıkıntım var tatilde:( yazın küçük stepne arıyorum hala bulamadım :(
ay sonuna kadar vaktim var .bulan bilen arkadaşlar varsa sevinirim .İstanbul içi olursa sevinirim saygılar.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de çok menunum ama bagaj sıkıntım var tatilde:( yazın küçük stepne arıyorum hala bulamadım :(
ay sonuna kadar vaktim var .bulan bilen arkadaşlar varsa sevinirim .İstanbul içi olursa sevinirim saygılar.

internette satan var birkaç kişi ankara ve antalyada ama bana pahalı geldi.şimdilik bagaja fazla ihtiyacım yok olursa bende netten alıcam...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
nette 190 tl gıbı rakam verıyolar yazık gunah o paraya ya ben 45 aldım sıfır gıbı cıkma hafta sonu duşersem pazara hurdacılara bakcam haber verırım

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugun randevu aldim pazartesi taktiriyorum. 43 litrelik simit takilacak..

tank.er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nette 190 tl gıbı rakam verıyolar yazık gunah o paraya ya ben 45 aldım sıfır gıbı cıkma hafta sonu duşersem pazara hurdacılara bakcam haber verırım

saol Burak ilgine teşekkürler..ben bir tane buldum c.tesi bakıcam uyarsa büyük ihtimalle alıcam.100 tl. anlaştık şu an en uygun bunu bulabildim 130-150 tl civarı genelde fiyatlar bir de peynir ekmek gibi satılıyor mübarek çok rağbet varmış :)lastikçinin biri söyledi .
altta linkini verdiğim buna bakıcam olur herhalde bnm arabama birde bu 14 jant falan demiş ama nasıldır bunların ölçüleri.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-ve-lastik-takimlari-kucuk-stepne/detay?

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar beklenen gun geldi catti :D zavoli taktirmak uzere aracimi bosch car servise biraktim. aksama dogru alacam. Hadi hayirlisi :rolleyes:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastık tamır kıtlerı var onlardan almak daha mantıklı... hayırlı olsun şimdiden...

qosmio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sagolun arkadaslar.. Lastik tamir kiti aldim, bagajimda bulunduruyorum.. bitanede cikma kucuk stepne bulsam cok guzel olacak..