0 aldığım astra classıc III e LPG taktırmalımıyım??

güven1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracı yeni aldım ancak benzini biraz cok olacak gibi geliyor bana daha önce lpg li astra ve golf kullandım zavoli cok memnundum ancak 0 aracın 2 yıl garantisi var ya bu beni düşündürüyor yol bilgisayarına falan etkisi olurmu lpg nin sorun cıkarırmı?Taktırmalımıyım yoksa 2 yıl bekleyeyimmi??

usta23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servislerde garanti bozulmadan lpg takılabiliyor galiba emin değilim.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
0 araçta daha çok verim alırsın

güven1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekonomik olarak kesinlikle haklisiniz ancak araca zarar verirmi onu düşünüyorum.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hiç bisey olmaz milletX5 lere taktırıyo iyi bi montajla hiçbisey olmaz

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Garanti bozulmadan Landirenzo takıyorlar. Yalnız mesele zarardan kastın nedir?

Ekonomiyi düşünüyorsan ve ayrıca "LPG araca zarar verir mi?" diye düşünüyorsan zaten yakıttan zarar edeceksin. Para gitmesin diye o kadar para verip aldığın arabayı çekinerek kullanacaksın.

mlh.94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ülkemizde LPG ye aslında çok kötü bakılıyodu belki bu yeni yeni düzelmeye başladı şu anda çevreyi en az kirleten yakıt lpg dir. Aracınıza güzel bi montajla hiç bi zarar vermez şu aralar biz de düşünüyorduk a4 e lpg taktırmayı ama bildiğim kadarıyla da tfsi motorlara takılamıyormuş :cry:

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla tek sıkıntı, yol bilgisayarınızdaki tüketim değerlerindeki tutarsızlık diye duydum... ama o da çok sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum...

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracı yeni aldım ancak benzini biraz cok olacak gibi geliyor bana daha önce lpg li astra ve golf kullandım zavoli cok memnundum ancak 0 aracın 2 yıl garantisi var ya bu beni düşündürüyor yol bilgisayarına falan etkisi olurmu lpg nin sorun cıkarırmı?Taktırmalımıyım yoksa 2 yıl bekleyeyimmi??

Opel, özel aracınıza uygun LPG takıyor. Bana öyle demişlerdi. Garanti bozulmuyor. Bayinizle konuşun en iyisi. Çok km yol yapıyorsanız düzenli olarak kesinlikle taktırın. yok günde 15 - 20 kmyi geçmez diyorsanız taktırmayı düşünmeyin bile..