08.11.2009 Kazan Rallikros fotoğrafları

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen pazar Ankara Kazanda ANOK tarafından düzenlenen Rallikros ta yakaladığım kareler...

http://rapidshare.com/files/304231085/2009_11_08_Ankara_Kazan_rallikros_Korhan.rar

rallide k@dir ve NEO Mehmet le karşılaştık daha da güzel oldu.

kusura bakmasınlar 4 3 2 1 damalı bayrağı sallamam gerekiyodu vedalaşamadık ;)

frter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi baktım da dosya 200 Mb tutuyor. bugünlerde rapidde bir cinslik var. En sevdiğin bir kaç kareyi buraya eklersen çok daha iyi olur sanırım.:)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi cinslik yok. fotoları küçültmeden koydum ondan. ama dediğin gibi yapsam daha ii olcak. ilk fırsatta ;)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçültülmüş birkaç resim...

diğer araçlar, araçların motorları, parktaki görüntüleri vs. 8MP fotoları başta verdiğim rapid linkindedir.

Ekli dosyalar

• astragsi.jpg
    astragsi.jpg
    88.9 KB · Görüntüleme: 38
  • palio.jpg
    palio.jpg
    96.7 KB · Görüntüleme: 29
  • lanciadelta.JPG
    lanciadelta.JPG
    82.3 KB · Görüntüleme: 25
  • evo8.jpg
    evo8.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 28
  • kadettgsi.jpg
    kadettgsi.jpg
    81.5 KB · Görüntüleme: 28

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrA gsi ın sesi fenaydı burda servise gittiğimde yan liftteydi. sonuçlar nasıldı ??

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben astradan beklediğim performansı göremedim. daha hızlı gitmesini beklediğim bi araçtı. standardı 154hp gibi bişi değil mi bunun? kitcar fln yazmıs bi de üstüne. 4çeker daha güçlü bi hale gelmiş oldugunu düşünmüştüm ama hayal kırıklığına uğrattı beni açıkçası. rakibi de fiesta ST idi. sonuçlar yakındı 1 2 saniye fark vardı ama hangisi aldı hatırlamıyorm.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cumartesi akşamından Astra'nın elektriksel hazırlıklarını ben tamamladım hatta.

Cumartesi akşamı Kazan tarafı çok soğuktu ama Pazar günü hava çok güzeldi ve güzel bir organizasyondu.Servis alanında gazlayan apaçi motorcular haricinde.

Neo ve Kadir ; uzun konuşamadık ama birbirimizi görmüş olmamız bile sevindirdi.Öğleden sonra 3 gibi ayrıldım zaten.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre abi ordaymıssın kadirler söyledi ama tanışmak nasip olmadı. siyah kadett gsi senindi sanırım. çok diri duruyodu maşallah dedik ;)

bu arada senin resimler daha güzel. de ben daha geride bi virajda görevliydim.. şarjım da bitince park alanının ordan çekemedim.

bi de astra gsi ın özellikleri hakkında bilgi verebilir msn?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben astradan beklediğim performansı göremedim. daha hızlı gitmesini beklediğim bi araçtı. standardı 154hp gibi bişi değil mi bunun? kitcar fln yazmıs bi de üstüne. 4çeker daha güçlü bi hale gelmiş oldugunu düşünmüştüm ama hayal kırıklığına uğrattı beni açıkçası. rakibi de fiesta ST idi. sonuçlar yakındı 1 2 saniye fark vardı ama hangisi aldı hatırlamıyorm.

MBE beyin ve 173.2 HP. Rakibi geçen Fiesta St (150HP) de Opel Kitcar Service in aracı idi.
İş biraz pilotlardaydı açıkçası.Murat hocam ilk turlarında bitiş noktası virajında ve çıkışta ciddi zaman kaybetti.Hatta öğleden sonra Fiestada yaşanılan ufak bir şanzuman problemine rağmen aracın hakkını veren Ferhat kardeşim çok başarılıydı.Astra nın fiesta gibi dog-box şanzumanla değilde sadece ayna mahruti ile yürüdüğünü düşünürsek bence sınıfında başarılı idi. fiesta : 3:42:37 astra ise : 3:47:72

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MBE beyin ve 173.2 HP. Rakibi geçen Fiesta St (150HP) de Kitcar Service in aracı idi.İş biraz pilotlardaydı açıkçası.Murat hocam ilk turlarında bitiş noktası virajında ciddi zaman kaybetti.
Hatta öğleden sonra Fiestada yaşanılan şanzuman problemine rağmen aracın hakkını veren Ferhat kardeşim çok başarılıydı.Astra nın fiesta gibi dog-box şanzumanla değilde sadece ayna mahruti ile yürüdüğünü düşünürsek bence sınıfında başarılı idi. fiesta : 3:42:37 astra ise : 3:47:72

evet dediğin gibi o bitiş virajında bayaa gömüldü. orası da hakkatten mezar gibi pis biyer. önden çekişli bi aracın burnu oraya düştü mü çıkmakta bayaa zorlanıyo vakit kaybediyo.
ama bilhassa öğleden sonra yarışlarında astra hiç basmadı gibi geldi bana. arızası fln var mıydı?