08.11.2009 Kazan Rallikros fotoğrafları

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok Korhan.Astra baya güçlü aslında.ama anlattığım gibi.Bilakis fiesta da sorun yaşandı ama önemsizdi.Astra dog-box istiyor kısaca:)

Bu arada keşke tanışabilseydik orada.Arada start noktasına da geldim hatta.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok Korhan.Astra baya güçlü aslında.ama anlattığım gibi.Bilakis fiesta da sorun yaşandı ama önemsizdi.Astra dog-box istiyor kısaca:)

Bu arada keşke tanışabilseydik orada.Arada start noktasına da geldim hatta.

kadettin son iki yarışında starttaydım. damalıyı sallıyodum :D onun dışında dolandık akşama kdr ortalıkta. parkta da astranın kadettin etrafında çok dolandım. illa ki görmüşüzdür birbirimizi. en kısa sürede tanışırız inşallah ;)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben umduğumu bulamasamda, herşeye rağmen keyifli bi gündü...Kopukluk yaşandığı için Emre başkan ile sadece selamlaştık, Korhan ile de vedalaşamadık ama gönüllerimiz bir, bu da yeter... ;)

Bende de bi kaç video ve fotoğraf var ama henüz yüklemedim..İlk fırsatta paylaşırım...;)

Bunu da sık sık yapmak lazım ama maalesef motorsporları hiç destek görmüyor ülkemizde...
:(

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bundan sonra açıcam kesenin ağzını merak etme :D:D:D

Umudumuz sensin... :rolleyes:

Sana destek olmak amacıyla bende pilotluk yapabilirim...:cool: Bana şöyle bi STİ alırsan tabii...:) Dediğim gibi tek amacım destek olmak, yoksa Subaru Impreza STI ile 4X4 keyfini o parkurda tatmak pek güzel değil hatta sıkıcı...:) İşin ucunda yardımcı olmak var yoksa işim olmaz yanii, yanlış anlaşılmasın... :) :)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umudumuz sensin... :rolleyes:

Sana destek olmak amacıyla bende pilotluk yapabilirim...:cool: Bana şöyle bi STİ alırsan tabii...:) Dediğim gibi tek amacım destek olmak, yoksa Subaru Impreza STI ile 4X4 keyfini o parkurda tatmak pek güzel değil hatta sıkıcı...:) İşin ucunda yardımcı olmak var yoksa işim olmaz yanii, yanlış anlaşılmasın... :) :)

e tabi maksat çorbada tuzumuz bulunsun yoksa bize ne motorsporundan ralliden...

şaka bi yana öğül orhanın olayı süperdi. amca carrera4s ten indi, tırdan inen evo8ine bindi, yarıştı gitti.

şimdi hakkını yemeyelim keyfinin zekatını da verdi sayılır. yarıştan sonra bizim gruba bayaa tur attırdı. gençlere bi 315hp evo tattırdı ama bana nasip olmadı...:cry: ondan sonra da 110hplik palioya da ben tenezzül edip binmedim :D

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre abi ve korhan valla karşılaşmak güzeldi.

belkide son zamanların en güzel hava bakımıdan pazarıydı. yani yarışlarda celal uludağa lancia ya yetişemedim. zaten mahallide kaldı arıza verdi araç. sonra kalan evo vardı. diğer araçlar zaten tat vermedi. ama yinede güzeldi toprak kokusu

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bikaç Fotoğraf Paylaşayım...

200911080114.jpg

200911080116.jpg

200911080103.jpg

200911080112.jpg

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni yarışlar yok mu Korhan, Kadir ?!

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
21-22 kasım haftasonunda sinopta vardı da son dakika hastalanınca gidemedim...

kısmet artık wrc erc f1 fln ;)