1.3 cdti Triger degisimi

mustafabeyoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi günler. 1.3 cdti triger kaç binde değişmeli aracım 110 binde. Zincir olduğunu biliyorum. PAhalimidir hangi marka almalıyız . Yetkili servise mi ozelemi yaptırmalıyım. Servis pahalı diyorlar özel opel servisi var oraya gostereyim diyorum fakat çekiniyorum bilmediğim için gerek varmi yokmu ustalar değiştir der nede olsa para kazanacak o yüzden bilgi alayım diyorum . Cvp verecek arkadaşlara teşekkürler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam eğri oturup doğru konuşmak lazım. Bu işlemi yetkili serviste yaptırırsanız her değiştirilen parça için 2 yıl garanti veriyorlar. Özel servislerdeyse böyle bir durum zor görünüyor. Açıkcası bütçenizi göz önünde bulundurarak (sonuçta 6 yaşında bir araç) buna sizin karar vermeniz gerekiyor. Yapılacak olan iş ve işlemlerde mümkün oldukça orjinal parça kullanın, gerekirse internetten getirtip montaj yaptırabilirsiniz. Yetkili servislerde / Özel opel servisleride bu işlemi sorunsuz şekilde yapacaklardır.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Zinciriniz ses yapiyormu tiger zincirinin degisim zamani gelmeye basladigi zaman ses yapmaya baslar

mustafabeyoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zinciriniz ses yapiyormu tiger zincirinin degisim zamani gelmeye basladigi zaman ses yapmaya baslar
Sabahları çok nadir yapıyor 1 dakika sonra geçiyor. Bazen hic yapmıyor

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Eksantirik dislisi yapar o sesi