1.4T enjoy plus aracımı sattım...

eczcagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4T enjoy plus aracımı sattım...

jarmenkel 39500 e alıp aynı fiyata sattım. şehir içinde fazla km yapmayan fazla seyahat etmeyen kişiler için yakıt açısından güzel bir araba. yalnız 140bg lik gücünü 2.5 devirden sonra görüyorsunuz fazla atik bir araç değil.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eczcagri link' Alıntı:
ilker bey 1,4 t da alaminyum sübap var ama 1.6 editionda olmadığı için lpg takılıyor diye biliyordum. sizin dediğinize göre 1.6 editionda da aynı problemin çıkma ihtimali var diyorsunuz. 1.4 t'yu tam araştırmadım alıp lpg takarım diyordum ama baktım ki astrasına lpg takanlar hep 1.6 editiona sahip olan arkadaşlar. onun içinde risk alıp taktırmadım ve sattım. lpg taktırdığımızda ne satması kolay oluyor ne de fiyatın üzerine lpg fiyatını ekleyebiliyoruz.
astra 1.4 T da - 1.6 edition da hatta H kasa astra classic lerde alüminyum subab .Bence LPG li daha tercih edilir bi durum ,lpg si takılmış subabları değişmiş çelik yapılmış bi araba hemde ustune 1.4 T hem performans hem ekonomi,ben alırken aynı fiyata lpg lisi olsaydı onu alırdım 1000 tl farka kadar lpglisini tercih ederdim .

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eczcagri link' Alıntı:
jarmenkel 39500 e alıp aynı fiyata sattım. şehir içinde fazla km yapmayan fazla seyahat etmeyen kişiler için yakıt açısından güzel bir araba. yalnız 140bg lik gücünü 2.5 devirden sonra görüyorsunuz fazla atik bir araç değil.

kaç modeldi hocam aracınız ve kaç km idi merak ettim fiyat ciddi az gibi

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eczcagri link' Alıntı:
ayda 600 km yapıyorum ama il dışına çıkarkende ekonomik olarakta çok hırpalamasını istemiyorum onun için tüplü veya dizel düşünüyorum. dizelle aradaki 6000 7000 tl lik farka değer mi acaba?
sonuçta diesel araç alıp ve satarken benzinli araçlardan pahalıya alınıyor ve satılıyor aradaki 6 7 binlik fark boşa gitmiyor bence birde böyle değerlendir.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

İlker16 link' Alıntı:
astra 1.4 T da - 1.6 edition da hatta H kasa astra classic lerde alüminyum subab .Bence LPG li daha tercih edilir bi durum ,lpg si takılmış subabları değişmiş çelik yapılmış bi araba hemde ustune 1.4 T hem performans hem ekonomi,ben alırken aynı fiyata lpg lisi olsaydı onu alırdım 1000 tl farka kadar lpglisini tercih ederdim .

Kesinlikle.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, normalde ekonomi için dizel önerirdim ama yıllık max 10.000 km yapıyorsanız LPG siz düşük kmli bir 1.6 alıp güvendiğim bir yerde LPG uygulaması yaptırmanız.

Umarım keyifle bineceğiniz bir araç bulursunuz

eczcagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fikirleriniz için teşekkür ederim 1.6 edition almaya karar verdim. dizel 8000 farkı verebilecek gücüm de yok şu an zaten. yalnız 2 araç arasında kaldım biri 2013 model tüplü 6000 de mavi diğeri tüpsüz 2012 model 19000 de beyaz ikiside 44000-45000. çok para mı biraz daha bekleyeyim mi bilemedim  023hm

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 atmosferik motorda alaşım subap olduğu kesin bilgi. ancak 1.4t astra da çelik diyende var alaşım diyen de var. ben olsam 1.4t yi satmaz, tüp taktırırdım.

eczcagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkese görüşleri için teşekkür ederim. dün sivastan 1.3 business 2013 beyaz sedan astra aldım çok memnunum. yakıttan sıkıntı yaşayan herkese tavsiye ederim. allah herkese araçlarıyla kazasız belasız binmeyi nasip etsin. iyi günler