1.6 136 hp beyaz sport hb ile tekrar aranızdayım arkadaşlar, eski dostlar :)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 136 hp beyaz sport hb ile tekrar aranızdayım arkadaşlar, eski dostlar :)

Hayirli olsun. Tekrar hosgeldiniz.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 136 hp beyaz sport hb ile tekrar aranızdayım arkadaşlar, eski dostlar :)

arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. cok sagolun. eski dostları görmek bir harika. ama yeni arkadaşlarla beraber olmakta bir ayrı güzel olacak. forum hala cok güzel ve cok seviyeli. yöneticilerimize  ve siz sayın uyelerimiz sayesinde tabi bunlar. emniyet caddesinde görmüşseniz aracı muhtemelen odur. cünkü evim emniyet caddesinde. ilk uzun yol deneyimimi buradan paylaşayım . 470 km yol. ortalama hız 120. genelde 128 de sabitledim ama ara ara 140-150 lere cıktım. otoban da yaptım bu denemeyi. ve arac yakıt tüketimi 5.5 lt/ 100 km . benim depoyu fullemem ile cıkardıgım sonuc 6.2 lt/ 100 km . bunun 70 km şehir ici arkadaşlar. yalnız bu degerler cok aldatıcı bilginiz olsun . arac sadece 480 km de şu anda .

Fables

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. cok sagolun. eski dostları görmek bir harika. ama yeni arkadaşlarla beraber olmakta bir ayrı güzel olacak. forum hala cok güzel ve cok seviyeli. yöneticilerimize  ve siz sayın uyelerimiz sayesinde tabi bunlar. emniyet caddesinde görmüşseniz aracı muhtemelen odur. cünkü evim emniyet caddesinde. ilk uzun yol deneyimimi buradan paylaşayım . 470 km yol. ortalama hız 120. genelde 128 de sabitledim ama ara ara 140-150 lere cıktım. otoban da yaptım bu denemeyi. ve arac yakıt tüketimi 5.5 lt/ 100 km . benim depoyu fullemem ile cıkardıgım sonuc 6.2 lt/ 100 km . bunun 70 km şehir ici arkadaşlar. yalnız bu degerler cok aldatıcı bilginiz olsun . arac sadece 480 km de şu anda .
selamlar hoşgeldin aramıza tekrar bende aslen izmirliyim ama tainim çıkması sebebiyle 2.5 senedir urfadayım  emniyet caddesinde iş bankasında çalışıyorum bende komşuyuz yani hatta şuanda araban tam karşımda park halinde duruyor :) ismim caner uğra muhakkak yanıma görüşelim

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fables link' Alıntı:
selamlar hoşgeldin aramıza tekrar bende aslen izmirliyim ama tainim çıkması sebebiyle 2.5 senedir urfadayım  emniyet caddesinde iş bankasında çalışıyorum bende komşuyuz yani hatta şuanda araban tam karşımda park halinde duruyor :) ismim caner uğra muhakkak yanıma görüşelim
merhaba. hocam muhakkak ugrarım. bende mehmet akif te norolojideyim. hatta bu aracın peşinatını senin bankadan cektigim kredi ile aldım. dolaylı yoldan bu arabada senin de katkın var o zaman 005hihih  üst katta arkadaş vardı . emrah tı sanırım. bizim bi arkadaşın yakın tanıdıgı. onla tanışmıştık. o yardımcı olmuştu.ugrarım. senin de yolun duşerse ugra. beklerim. ama saglıklı bi şekilde inşallah yolun düşer :)

WirLebenAutos1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. cok sagolun. eski dostları görmek bir harika. ama yeni arkadaşlarla beraber olmakta bir ayrı güzel olacak. forum hala cok güzel ve cok seviyeli. yöneticilerimize  ve siz sayın uyelerimiz sayesinde tabi bunlar. emniyet caddesinde görmüşseniz aracı muhtemelen odur. cünkü evim emniyet caddesinde. ilk uzun yol deneyimimi buradan paylaşayım . 470 km yol. ortalama hız 120. genelde 128 de sabitledim ama ara ara 140-150 lere cıktım. otoban da yaptım bu denemeyi. ve arac yakıt tüketimi 5.5 lt/ 100 km . benim depoyu fullemem ile cıkardıgım sonuc 6.2 lt/ 100 km . bunun 70 km şehir ici arkadaşlar. yalnız bu degerler cok aldatıcı bilginiz olsun . arac sadece 480 km de şu anda .
Benim aracımda 400 km de.Hep sıkışık trafikte şehir içi kullanıldı.İlk defa şehir dışı uzun yol yapacağım.Araba hız sabitlemede kaç km hız/devirde en az yakıt tüketiyor?

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daha 500 km'deki araç için ortalama hızın da yüksek olduğunu düşünsek gayet düşük tüketim harika bence km yapınca bi de biraz daha sakin kullanımda 4 lere kadar düeceği kanaatindeyim

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet arkadaşlar ikinci uzun yol deneyimimi urfa adana otobanda gerçekleştirdim. 380 km yol . ortalama hız 128 km/sa. yakıt tüketimi 5.7 lt /100 km. klima acık 18 derecede 2 kademede. bilgilerinize. aracım artık 1000 km ye girdi. sanki bir yaşına girmiş gibi hissediyorum.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
evet arkadaşlar ikinci uzun yol deneyimimi urfa adana otobanda gerçekleştirdim. 380 km yol . ortalama hız 128 km/sa. yakıt tüketimi 5.7 lt /100 km. klima acık 18 derecede 2 kademede. bilgilerinize. aracım artık 1000 km ye girdi. sanki bir yaşına girmiş gibi hissediyorum.

Ortalama 128 icin yaklasik 140 - 150 civari bir hiz yapmaniz gerekir, klimaninda acik oldugunu dusundugumuzde cok guzel degerler  greatt

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

welllcommee

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozellikle 1000 km den sonra tablo daha yüz güldürücü hal almaya başladı. 5.5 lt ye düştü. genel hız ortalaması 125-135 . ve hep aynı yol. adana -urfa arası. umarım daha da düşer