1.6 gtc sport 25 bin hasar kayitli ?

Djyns

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün intrnt gezerken 2007 model 16 gtc sport astra buldm 173 binde araç 115 beygir olup 2007 10 uncu ayı çıkışlıdır yani 2013 modeldir Fabrikasyondan Xenon plus paketlidir

Ön ızgarası özel yapım krom kaplamadır ve bu özellik sadece bu araçta mevcut,.

ABS,

ESP

DDC

IDS+ Şasi SPORT MODE BEYGİR +10 ARTMAKTA(Sürekli çekiş kontrol, Manyetik valf aracılığı ile amortisörleri yol durumuna göre sertleştirme ve yumuşatma, Sport tuşu ile sürekli sert amortisör sayesinde mükemmel yol tutuşu ve aynı tuşun özelliği ile yakıt tüketimini artırarak düşük devirlerde dahi aracın çok atik olmasını sağlama.)

Dijital Otomatik Klima,

Hız Sabitleyici,

Gece Far Sensörü,

Yağmur Sensörü,

Otomatik Kararan Dikiz Aynası,

Isıtmalı Aynalar,

Torpido soğutma,

Tam Yol Bilgisayarı(Cam suyundan, motor suyu seviyesine, zengin karışımdan termostat durumuna kadar neredeyse sürüş ve sürüş dinamiği ile ilgili tüm bilgileri veren yol bilgisayarı)

LANDORENZO LPG

8 Airbag

Sis Farlar

renk sedefli siyahtır.

SOL ÖN CAMURLUK DEĞİŞMİŞ 3 VEYA 4 PARÇADA YÜZEYSEL BOYA VARDIR TAVAN HARİÇ KOLTUKLARINDA YIRTIK YOKTUR.

Bu araci kac alsam iyi fiyat vere bilir misîniz

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:11 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:00 ----------

Fiyat ne olur ne kadar alsam normal

Son düzenleme:

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen sahibinden.com'daki ilanı kopyalamışsınız, yani ordaki açıklamayı.
Linki atsaydınızda bi bakaydık?
Merak etmeyin sizden önce davranıp aracı almayız :D :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kadar hafif kaporta oynaması olan bir arabanın bu kadar yüksek sigorta kaydı olması, motorun alttan darbe yediğini ve sandık motor işareti veriyor olabilir. Bu tip arabalar zaten genelde pek oynanmamış, hor kullanılmamış olur. Görüntü spor, motoru mülayim aile arabası motoru...Biraz daha ararsanız daha temizini bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürücü tarafı kapı ayarsız çizgiye bakarsanız kapalı iken dışarda duruyor ağır darbe almış soldan ben olsam almazdım..

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu araca 1 kuruş vermezdim.Duruşu sakat arabanın. Kapıların bile kapanma oranı değişmir. Ağırlık merkezinden darbe almıştır muhtemelen...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
yenmez :) Muhtemel son sahibi olursunuz .

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi