1 haftada 4 ceza :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi çizeceksin aracın üstüne özürlü amblemi,anahtar ile..
Özürlü amblemini aracın üzerine mi adamın üzerine mi çizeceksin? Arabanın bir kabahati yok ki :).

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun bir dahakine daha dikkatli olursunuz.

kadavra..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim o şekilde "hasırlar kavşağından" 3-4 tane ceza yemişliğim vardır.:rolleyes:
Bu hasirlar kavsagi nerde? 10'uncu aydan cep telefonu ile gorusme cezasi geldi bana. Bir de, Bebek'te arabami cekmmislerdi. cekici&otopark parasini odedim, ceza hala gelmedi. O da seneye gelir heralde.:confused:

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fahri trafik polisleri de yapıyor bu işi kemere sonradan ceza polis işi deil ispatlıyamazki fotoğraflaması gerekir kemere ceza kasmesi için olayın olduğu an gerekir ama hızda (radarda)aracın hızı vs bilgilerle fotağraflıyıp gönderiyorlar

aynen öyle,kemer taktığından eminsen,cezaya itiraz edebilirsin ve gerçekten haklıysan cezayı ödemessin..ispat yok çünkü tek tanıkta sensin...AMA EMNİYET KEMERİNİ HER ZAMAN TAKMALISIN

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CEZAYI YADA cezaları daha almamışiyememiş olanlar rahat konuşmasın ,aynı şeylerin başınıza dikkatlide olsanız bi şekilde gelicek...(diğer forumlarda uzun uzun yazdım)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
CEZAYI YADA cezaları daha almamışiyememiş olanlar rahat konuşmasın ,aynı şeylerin başınıza dikkatlide olsanız bi şekilde gelicek...(diğer forumlarda uzun uzun yazdım)
Geçen hafta 202,5 TL ödeyen biri olarak duygularını gayet iyi anlıyorum (cezayı yiyen başkasıydı ama miktarı benden çıkınca ben yemiş gibi oldum).

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun.Gerçekten kötü olmuş.Ancak konuyu irdelersek;

Toplu halde yaşamanın gereği, kurallara uymaktır.Kaldı ki bu kurallar hiçbirimizin zararına değil.Ben ehliyetimi 2000 de aldım ve çok şükür ceza yemedim.Şehir içinde genelde kemer takmam ama ceza yersem üzülmem çünkü hakediyorum.Buna rağmen genelde kurallara uymaya çalışırım.En basit örneği bulvarda hız sınırı 50 +%10 yani en fazla 55 tir.Bulvarda yaya çıkabilir herşey olabilir ama buna rağmen yanımdan 120 ile bile geçenler oluyor.Şimdi bunlar ceza yediklerinde polisi suçluyorlar ama polis suçlu değil.Tamam bazı memur arkadaşların tavır ve tutumları çok kötü ama bu her alanda olabiliyor.

Kısacası kurallara uyarsak sorun yaşamayız diye düşünüyorum...