11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11 Ocak 2009 opelim.net üyeleri Uludağda buluşuyor.

Sayıya göre İstanbul, İzmir ve Ankaradan otobüs kiralanabilir.

1. Yezocan +3
2. Sapphire +2
3.Dragon +1.5
4.Oki+1
5.Hagi
6.35KES52
7.Adves
8.İbrahim_67
9.Westi555
10.HK+4
11. umutkaragun ( tuğba&umut )
(inşallah bu tarihte de sizleri aramızda görürüz)
12.Murat Deveci+1

13. Bacadir+2 (bu tarihlerde tam belli değil açıkcası. sınavlarıma, sunumlarıma denk gelebilir.)
14.m_sonmez +1

15.ejderercan+2

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu tercihe bıraktık. gece konaklamlı gidecekler Bursa içinde kalabilirler. bu konuda bursadan üyeler eminim yardımcı olacaklardır.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir ve civarından gelip,benim gibi aracında kış lastiğini bırakın zincir bile olmayanlar için Balıkesir-Bursa arası hava durumuna bağlı olarak o mevsimde riskli olabilir düşüncesindeyim.Özellikle Susurluk civarında sis ve buz oluyor.Uludağ yolunu hiç bilmiyorum ama en azından Bursa'dan otobüs veya minibüsle çıkma imkanımız varsa çok daha rahat hareket ederiz.Organizasyonu çok iyi planlayıp saati saatine uygulamamız gerekli.Ona göre herkes kendi işini ayarlar,bir gün önce gelip Bursa'da kalacaklar ya da organizasyon gecesi geri dönmeyip kalacaklar belli olur.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dağ yoluda zorlayıcı olabilir. istanbuldan bursaya çok kolay ulaşım sağlanabilir ama dağ yolu riski var. bu yüzden bizim tercihimiz zinciri olan otobüs. ama cumartesiden gidip Bursada konaklayacak olanlar araçlarını aşağıda bırakıp teleferik ile dağa çıkabilirler yada yüksekten tırsarım diyenler otobüslerimize dahil olabilirler.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskanım dag olayınıı bana sorun soylum sıze pro bı snowboarder olarak nerede ne var soyluyebılırm tabı bursalılar benden daha ıyı bılebılır :D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben arabayı getırmek ıstıyorum ama 18 lerle ve V desenı performans lastıklerı ıle hayal olur o iş.

Orjinallerde durmuyor....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...