11 Ocak Opelim.net Uludağ gezisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava uygun olursa Bursaya kadar arabayla gelip,dağa otobüsle çıkarız.Uludağ inişi Bursa'da kalacağız herhalde program öyle gibi..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o tarihler bize çok zor gibi ama umarım ayarlarız.. gelirsek kalcak yerim var bursada ama git gel ve uludağ epey de masraf olacak gibi.. zaten benim bi silecek problemim var şuan olmazsa bırakın bursaya gitmeyi 2 sokak öteye gidemem yağmurda...
lastik konusunda ben de çağrı gibi sıkıntılıyım, 16 jant 45 yanak ve yaz mevsim lastikleri ile çok zor. zincir takarız dicem ama yay var zinciri takmak da ancak krikoyla falan olabilir ama öncelik nakit durumu sonra silecek sonra da zincir olacak.. ama hepsi de şart malesef yola çıkabilmek için...
umarım hallederiz gelmeyi çok istiyorum.. 4 yılım geçti üniversite hayatında.. bursayı da uludağı da özledim.. şu an da abim bursada bir firmada çalışıyor .. onu da görmüş olurum hem

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herseyın hayırlsıı dıyelım arkadaslar :D

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bursada yaşayanların listeye girmesine gerek yok sanırım :) ama arkadaşlar hiç gerek yoktu bursadaki arkadaşları görmek için buralara kdr gelmenize :)

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
çağrı ve umut kardeş bu konuda size katılıyorum bendede aynı prob. var lastikler konusunda yaz ve V desen perf serisi lastiklerle bana kalırsa izmir kısmını en güzeli otobüs ile ayarlamak hem maddi açıdan hem daha sohbetkar ve kaynaşma açısından hemde fazla yorgunluk çekmeden gel git olayı olmuş olur diye düşünüyorum !!!

bursada yaşayanların listeye girmesine gerek yok sanırım :) ama arkadaşlar hiç gerek yoktu bursadaki arkadaşları görmek için buralara kdr gelmenize :)
Kıymetinizi bilin işte arkadaşım bakın erkes en az 300km yol gelecek :D:D:)

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
!!!! GÜNCEL LİSTE !!!!!

1. Yezocan +3
2. Sapphire +2
3.Dragon +1.5
4.Oki+1
5.Hagi
6.35KES52
7.Adves
8.İbrahim_67
9.Westi555
10.HK+4
11. umutkaragun ( tuğba&umut )
(inşallah bu tarihte de sizleri aramızda görürüz)
12.Murat Deveci+1
13. Bacadir+2 (bu tarihlerde tam belli değil açıkcası. sınavlarıma, sunumlarıma denk gelebilir.)
14.m_sonmez +1 (sayı artabilir :) )

15.ejderercan+2

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Bursadaki arkadaşlarda listeye girsinler. ayrıca listede herkes adının yanına hangi şehirden geleceğini yazarsa organizasyon tarihine yakın bize kolaylık olur :D

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
!!!! GÜNCEL LİSTE !!!!!

1. Yezocan +3
2. Sapphire +2
3.Dragon +1.5
4.Oki+1
5.Hagi
6.35KES52
7.Adves
8.İbrahim_67
9.Westi555
10.HK+4
11. umutkaragun ( tuğba&umut )
(inşallah bu tarihte de sizleri aramızda görürüz)
12.Murat Deveci+1
13. Bacadir+2 (bu tarihlerde tam belli değil açıkcası. sınavlarıma, sunumlarıma denk gelebilir.)
14.m_sonmez +1 (sayı artabilir :) )

15.ejderercan+2
16. elpadre + ? los angeless sımdılık suprız :D

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence arabaları aşagıda bırakıp yukarı cıkmak daha mantıklı aşagıda tophanenin yanında hemen uludag minibüsleri mevcuttur tabi ki sizlere yardımcı olabiliriz bursalı olarak :D

mnzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teleferikle çıkılmıyo efsane o :) sarıalana kadar çıkılıyo ordan yine minibüs :) bence çok zaman kaybı olur en temizi tophanenin ordaki dolmuşlardan kapatırız bikaç tane sayıya göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...