17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MeLisA SeRiM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla gelicem gibi görünüyo eer gelirsem yazıcam buraya off elimizden geleni yapıcazz telefon yağmuruna tutulur zaten 1 yada 2 saate kadar:D:D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel!!!Yarın sabahın köründe yola cıkıyorum ordan nete gırebılırmıyım bılmıyorum dedıgım gıbı cep telefonlarımdan bana ulaşabılırsınız.

Ayrıca Melisa için elımızden gelen herseyı yaptık söz babasında bundan sonra geledebılır gelmeyedebılır.İnşallah gelir oda katılır.

Çineden gelen arkadaş otobusle gelıcek aracı yok şu anda Yiğitçim.

Ayrıca bu akşam Ben Umut ve eşi Tuğba vede Yüksel çok güzel bir gece geçirdik.Barınak cafe de deniz kenarında yedik içtik sohbet ettik.Çok süperdi teşekkür ederim foto çekseydik illegal opelım.net buluşması diyede koyardık..

Neyse dediğim gibi artık fire istemiyoruz süper bir haftasonu bizleri bekliyor ;)

İrtibat için;

Çağrı Öcal

Turkcell: 0 537 249 49 09
Avea: 0 554 239 00 86

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bnde 3 kişi geliyorum :D bu taraftan arabayla gidecek olan var mı ?

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
muhabbet çok güzeldi.. çağrı ve yükselcim teşekkürler, yarın hepinizin katılımıyla muhabbet çok daha güzel olacak arkadaşlar... ve pazar günü mükemmel bir gün geçireceğiz... melisa için de umarım gelir diyorum, aradık konuştuk ama işte söz babasında elimizden geleni yaptık, umarım gelebilirsin melisa...
yarın görüşmek üzere, bizde 14.00 gibi adada olacağız, herkesi beklioruz fire olmasın... yüksel ayarla şu abla ve kuzen yeğenleri herkesi.. ikna edersin sen... pazar günü seni de aramızda görmek istiyoruz ona göre yani :)

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yuksel daha drag yapıcaz kardesımmmm :)
Mutlaka gel bak banlarız yoksa :D

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belli olmaz yine :D bi bakarsın kırmızı corsa bi bakarsın bora bi bakarsın 2side :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...