18 Mayıs 2011 Mangal

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya abi nasıl aramadınız diyorsun tüm gün seni aradım kaale almayıp cevap vermedin,sonra metini aradım ,neyse olan oldu,pazar günü hiç istemesemde cümbür cemaat belgraddayız babama söz verdim siz de gelin haberleşelim o halde

ulan sırf senle yavuz için bi hat alıcamm allahıma

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben konuyu görmedigin icin kacirdim

yavuz abi insan gün icinde ugrar hadi kardesim gidiyoruz diye :)

konuyu görseydim gelirdim

artik birdahaki sefere

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben konuyu görmedigin icin kacirdim

yavuz abi insan gün icinde ugrar hadi kardesim gidiyoruz diye :)

konuyu görseydim gelirdim

artik birdahaki sefere

:(:(:(

Valla kardeşim çok haklısın yaa.Özür dilerim gerçekten.Nasıl atladım hayret ediyorum kendime :(:(

Dediğin gibi birdahaki sefere inşallah..

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yavuz böyle işte taner bi aramaz sanki aradıda gelmedik :)

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi nasıl kaçırmışım ben bu konuyu ya yakında sayılırız off! corsateam'de yırttık kendimizi mangal yapalım diye kimse tınlamıyor ah be abicim keşke görseymişim ensevdiğim şeyi kaçırmışım. tekrar yapılsa keşke..

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre sizler çok nazlısınız mangal yapmaya teklifi verdim arkasında günü bile netleştiremesiniz

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre sizler çok nazlısınız mangal yapmaya teklifi verdim arkasında günü bile netleştiremesin
yapma mustafa güldürme senmi verdin teklifi :) ben attım lafı mangal yapalım diye sen yok mangal olmaz zor fln dedin.. zaten ben ençok buişin üstünde durdum ama katılım yok hatta birgün başlık attım corsateam'de bentlerde mangal diye seni başa yazdım sonra kendimi konu gene kayboldu !! ama yapalım genede bak burda iş var millet hemen katılmış

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre sizler çok nazlısınız mangal yapmaya teklifi verdim arkasında günü bile netleştiremesin
yapma mustafa güldürme senmi verdin teklifi :) ben attım lafı mangal yapalım diye sen yok mangal olmaz zor fln dedin.. zaten ben ençok buişin üstünde durdum ama katılım yok hatta birgün başlık attım corsateam'de bentlerde mangal diye seni başa yazdım sonra kendimi konu gene kayboldu !! ama yapalım genede bak burda iş var millet hemen katılmış

emre istersen ali abiye sor o sana desinli mustafa teklifte bulundu buluşma diye.

yıllardır forumlarda neredeyse bütün organizasyonlara katıldım. ve burda ise organizasyon olayına girdim çünkü insanların kendi menfaatine oluşturacak olaylar çıkardım yani bir kebap etrafta 10 lira ise ben en iyisini 8 liraya yedirttim bu sebeple zaten beni yaptılar.

bende size teklif verdim ama siz başta organizasyon gününü belirleyemediniz.

zaten gerek kalmadı çok yakında çok büyük bir organizasyona el atıcam. katılımın maksimum düzeyde olacak çünkü gene insanların imkansız dediiği kalite ve fiyatta olucak...

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bekliyoruz yeni mangal buluşmaları hadi bakalım..